Зошити Образотворче мистецтво 3 клас НУШ

Образотворче мистецтво 3 клас НУШ
6 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Для кожної дитини важливе висловлювання власних міркувань, обміну думками та враженнями. Образотворче мистецтво 3 клас альбом в ігровій творчій діяльності спрямований на розвиток творчих здібностей та критичного мислення, формує ціннісне ставлення до світу.

Нова школа образотворче мистецтво 3 клас НУШ презентує для учнів та вчителів цілісну систему індивідуальних, творчих завдань і вправ, які орієнтовані на пізнання та розуміння мистецтва та навколишнього світу.

Альбом — посібник образотворче мистецтво 3 клас “Чарівний пензлик” допоможе учням розкрити свій творчий потенціал через активне конструювання знань, цікаві та нестандартні завдання.

Суттєвою допомогою в організації процесу навчання таким чином, щоб учні зацікавилися предметом, стане робочий зошит з образотворчого мистецтва 3 клас, розроблений відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти.

Для чого потрібен зошит з образотворчого мистецтва НУШ

Нова українська школа пропонує школярам, вчителям та батькам новий підхід у вивченні мистецтва кольорів і форм, через фантазії та сюжетний розвиток. Посібник ознайомлює учнів з тим, що мистецтво присутнє скрізь у нашому житті. Навчає, з якими матеріалами працює живописець та графік, спонукає до логічного мислення, розвиває творчу уяву. Робота з зошитом — це можливість висловити свої думки та почуття фарбами, що сприяє розвитку творчих здібностей у дітей.

Зошит з образотворчого мистецтва 3 клас допоможе учням краще зрозуміти та сприйняти тему, казково і правдиво зобразити навколішний світ так, як вони його сприймають.

Робочі зошити для 3 класу — це цікаві посібники для класної роботи із вчителем та самостійної роботи вдома. Яскраві малюнки та короткі пояснення допоможуть дитині опанувати матеріал без допомоги дорослих. Аналогічно працюють зошити з англійської мови.

Де придбати зошит для образотворчого мистецтва 3 клас

Купити образотворче мистецтво 3 клас можете у нашому інтернет-магазині Knigovo. Для цього необхідно додати товар у кошик, оформити замовлення із зручним способом доставки та оплати, у найкоротший термін отримати заказ.

Ми пропонуємо як оплату карткою при предзамовленні,так і післяплату. Можлива доставка Новою Поштою, Укрпоштою та іншими службами.