Позакласне читання 3 клас НУШ

Зошити та посібники НУШ Позакласне читання 3 клас за програмою Нова українська школа.
33 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

На сайті knigovo.org.ua можна купити позакласне читання 3 класу. Книги орієнтовані для самостійної роботи школярів, розвиток навички працювати з художнім твором, проводити самоконтроль на предмет знання прочитаного тексту. Позакласне читання третього класу допомагає дитині розширяти кругозір, осмислювати прочитаний текст, аналізувати поведінку героїв, формувати свою думку з приводу описаних автором ситуацій.

Тексти для читання 3 класу НУШ розраховані для вчителів, учнів, студентів та батьків. В knigovo.org.ua також можна купити матеріли із серії «Я пізнаю світ 3 клас» - зошит для практичних занять, який допомагає учню знайомитися з навколишнім середовищем, вивчати природні явища та інші цікаві предмети.

В навчальних посібниках містяться вірші, пісні, легенди, колядки, загадки, прислів’я, скоромовки, приказки, літературні казки для 3 класу. Позакласне читання у поєднанні з освітніми відео- та аудіо матеріалами, допомагає урізноманітнити навчання, проводити цікаві уроки, рекомендовані Міністерством освіти і науки України для поглиблення знань у літературі.

У виданнях зібрані твори для читання 3 класу, які відповідають інтелектуальному та духовному розвитку дитини. Після кожного тексту представлені різноманітні питання та цікаві завдання, орієнтовані на досконалу роботу з матеріалом. Твори українських та закордонних авторів підібрані відповідно до уподобань та вікового розвитку школярів, посібники містять теоретичні рекомендації по роботі з літературою. Читання допомагає знайомитися із авторською та народною творчістю різних країн для розвинення морально-естетичного смаку дитини.

Художня література для позакласного читання 3 класу допомагає сформувати у дитини читацький смак. Посібники містять різні за жанром твори, щоб школяр міг із зацікавленням опановувати читання, аналізувати текст, переказувати його, розвивати риторичні здібності, критичне мислення. Учень вчиться виступати перед аудиторією, висловлюючи свої думки з приводу прочитаного. Практичні завдання, викладені в посібниках, допомагають краще запам’ятовувати пройдений текст.

Крім книжок з літератури, на сайті knigovo.org.ua представлені посібники з математики, німецької, англійської мови, інформатики НУШ 3 клас та інші книжки, які відповідають програмі загальноосвітньої школи. Зробіть замовлення зараз, щоб отримати його через декілька днів!

0
Ціна, грн