Англійська мова 3 клас НУШ

10 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Стара шкільна система потроху відживає своє і поступається місцем новій українській школі. Англійська мова завжди була важливим предметом в арсеналі кожного школяра, але їй приділяли не так багато уваги, як було необхідно. Нові підручники 3 клас англійська мова націлені на максимальне засвоєння дітьми навчального матеріалу, а також допомагають вчителю систематизувати уроки.

Підручник для 3 класу з англійської мови НУШ — це якісно новий рівень викладання предмету. Серед його переваг:

  • полегшує роботу вчителя, допомагаючи робити акцент на необхідних знаннях та уміннях;
  • розписані змістовні заняття, які покращують концентрацію дітей на уроках;
  • оновлені завдання, які роблять процес навчання більш цікавим;
  • відповідає всім вимогам сучасної освітньої програми;
  • складений, керуючись державними стандартами освіти.

Книга з англійської мови 3 клас пройшла пілотні випробовування більш, ніж в ста школах по всій Україні. Вона отримала схвальні відгуки багатьох вчителів та сподобалась дітям, завдяки зрозумілим та вичерпним завданням.

Стандарти навчання НУШ

Більшість курсів та підручників розраховані на 2-3 години англійської мови на тиждень, що є середнім показником за кількістю годин, затвердженим Міністерством освіти. На підручник англійська мова ціна дуже демократична та доступна для кожного.

Підручник з англійської мови 3 клас купити можна разом зі спеціальним зошитом, який прекрасно доповнює книгу. В зошитах можна знайти відповідні письмові інтерактивні завдання, які допоможуть учням закріпити пройдений матеріал. Найкращий варіант такого зошита — той, що підходить до книги або продається з нею в комплекті. Тоді він повністю дублюватиме структуру посібника та буде основою додаткової мовної практики дітей.

Окрім книжок з англійської мови, ви можете купити зошит для французької мови 3 клас та масу інших навчальних матеріалів на сайті книжкових магазинів, або в точках продажу в вашому місті, які надають можливість придбання навчальної літератури.

Англійська мова 3 клас підручник та загалом оновлені за новою системою НУШ підручники 3 клас купити має кожен вчитель, який цінує свій час та хоче не тільки розвивати дітей, а й розвиватись самому. Нові книги дають можливість економити час та не витрачати його на додаткову підготовку до уроків. Цікаві завдання та безліч нового матеріалу вже чекають на вас та ваших учнів на полицях книжкових магазинів.