Ранкові зустрічі Тематичні дні 3 клас НУШ

19 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Нова українська школа створює нові освітні традиції, наприклад, ранкові зустрічі. Учителі проводять їх у своїх класах із метою навчити дітей піклуватися один про одного, допомагати, ділитися своїми ідеями та досвідом.

Ми пропонуємо розробки ранкових зустрічей 3 клас, що пропонують різні види діяльності та містять творчі завдання, які ідеально підійдуть для збагачення сприйняття інформаційного та емоційного характеру.

Розміщені в посібниках матеріали підібрані за принципом тематичної інтеграції. Вони сприяють формуванню у дітей цілісності світу, здатності сприймати системно і поглиблено предмети та явища з різних боків, розширенню знань учнів і діапазону їхнього практичного застосування в реальному житті. Методика тематичних днів 3 клас, ціна якої доступна для будь-кого, пропонується для учителів, студентів педагогічних навчальних закладів, школярів та їхнії батьків. У нагоді буде також і зошит з тематичного оцінювання 3 клас

Розробки тематичний день НУШ 3 клас, купити які ми пропонуємо в магазині «Knigovo», укладені згідно з вимогами нових стандартів навчання. Упродовж місяця вивчається конкретна тематика, а кожного дня розглядається тема, яка пов'язана з темою місяця. Посібники містять детальну інформацію тематичних днів до інтегрованих місячних тем для третьокласників. Кожен день містить тему, етапи обміну інформацією та групових занять, теми для щоденника вражень тощо.

Тематичні дні у 3 класі НУШ купити необхідно для того, щоб успішно втілити в життя нові освітні вимоги: учням – розвивати самостійність і витривалість, батькам – сприяти кращому засвоєнню знань і навичок своїх дітей.

У нашому інтернет-магазині також можна методичні матеріали для вчителя 3 клас купити різних категорій. Вони мають надати практичну допомогу вчителям, в тому числі у підготовці та проведенні ранкових зустрічей відповідно до концепції НУШ. Для педагогів у нас є чимало цікавої літератури, в якій вони знайдуть поради щодо організації усіх видів діяльності (індивідуальної, групової, практичної, ігрової) під час проведення ранкових зустрічей.

Формули ввічливості, цікава подача матеріалу, ігри та завдання розвиваючого характеру – це невеликий перелік того, заради чого треба посібники НУШ ранкові зустрічі 3 клас купити. Вони допоможуть учителю продовжити роботу зі створення класного співтовариства, урізноманітнити уроки, сприяючи розвитку навичок спілкування, логічного мислення школярів, їхньої творчої уяви, самостійності, формуванню усебічно розвиненої особи.