Німецька мова 1 клас НУШ

2 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Німецька мова 1 клас НУШ

Німецька мова 1 клас книга для вчителя є обов'язковою складовою вивчення німецької мови. Ця книга тісно пов'язана з підручником і робочим зошитом. В ній розміщено методичні рекомендації з німецької мови для 1 класу НУШ та календарно-тематичний план. Вчитель може розглянути подані ключі до вправ, що знаходяться у підручнику та у робочому зошиті. Розробки уроків з німецької мови 1 клас допоможуть вчителеві конкретно та згруповано скласти тематику матеріалу, удосконалити його. Купити розробки уроків німецька мова 1 клас нуш можливо на нашому сайті разом з методичним посібником 1 клас.

Підручник з німецької мови 1 клас НУШ створений відповідно до програми з іноземних мов та базується на засадах концепції нової української школи. Він поділений на розділи, в кінці кожного запропонована гра для узагальнення і повторення пройденого матеріалу.

Слід зазначити, що зміст та теми підручника відповідають віковим категоріям, мовленнєвим можливостям учнів 1 класу. Для дітей цікаво дізнатись та вивчити представлені в книзі віршики, римування, пісні. Це допомагає відтренувати мовний матеріал, що пропонується.

Особливості методичного підходу

Посібник німецька мова 1 клас НУШ має яскраві та ілюстровані матеріали. Вони допомагають успішно виконати завдання з аудіювання, усного мовлення. Всі вправи, які вміщує підручник, направлені на формування початкових умінь.

При постійному повторенні матеріалу учень мимовільно запам'ятовує базову лексику, а різні ігрові вправи викликають зацікавленість. Вони мотивують школярів до спілкування німецькою мовою. Учні краще засвоюють навчальний матеріал, коли він проведений через дію, тому різні організаційні форми добре цьому сприяють, наприклад індивідуальні заняття, парні, групові.

Де та як придбати освітню літературу

Для того, щоб придбати освітню літературу, потрібно звернутися до нашого інтернет-магазину Knigovo. На сторінках сайту користувач може ознайомитися з представленою літературою. Цікаво буде придбати крім розглянутого матеріалу та німецької мови 1 клас нуш методики для вчителя і підручники з англійської мови 1 клас НУШ, які також відповідають програмам з іноземних мов, запропонованих Міністерством освіти та науки.

Доставлення товару буде організовано транспортними компаніями перевізниками в різні куточки України в самі короткі терміни. Слід пам'ятати, що при замовленні більш, ніж 10 одиниць, починає діяти система знижок. Оплата здійснюється готівковим та безготівковим розрахунком.