Образотворче мистецтво 1 клас НУШ

2 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Образотворче мистецтво 1 клас НУШ

Окрім основних предметів, в шкільній програмі велике значення мають творчі знання. Реалізуються вони і на уроках образотворчого мистецтва 1 клас НУШ.

Для роботи рекомендується посібник з образотворчого мистецтва 1 клас НУШ. Він буде корисний вчителю, який щойно почав викладати цей предмет, та педагогу з високим робочим стажем. В посібнику викладений детальний інструктаж роботи. Завдяки ілюстраціям та інструкціям, робота для учнів та педагогів набагато спрощена, вона не відноситься до затяжного процесу пояснення вчителем в усній формі.

НУШ малювання 1 клас — переваги

Для дітей буде цікавий альбом зі своїми кольоровими ілюстраціями, які наведені в прикладах для заданих робіт. Завдяки їм діти краще зможуть зрозуміти творче завдання образотворчого мистецтва 1 клас НУШ.

Уроки малювання з розробленою програмою для школярів втілюють комплекс матеріалів, які розвинуть у молодшого учня творчі здібності, уяву, фантазії, гарно вплинуть на моторику пальців рук, виховають охайність. За виконані роботи дітям не виставляються бали. В даному випадку викладач акцентує увагу учня на його позитивних моментах роботи, підказує про недоліки. Таким чином, у початкового школяра формується позитивна самооцінка і гарне ставлення до предмета, і взагалі всього навчального процесу.

Пішовши в 1 клас, діти розпочинають новий вид діяльності — навчання, який часом вдається нелегко, тому уроки образотворчого мистецтва являються для них відпочинком. Нова школа малювання 1 клас розроблені таким чином, щоб допомагати учням розвивати свої таланти та виявляти нові творчі здібності. Діти з задоволенням пізнають нові відтінки кольорів, вчаться їх формувати самостійно, та виявляти палітри нових фарб. Вони будуть розуміти, як вірно зобразити ту, чи іншу фігуру з правильними пропорціями, навчаться малювати віддалені та наближені предмети.

Як та де придбати посібник

Всі посібники відповідають Типовій програмі й Державному стандарту початкової школи. Випускаються вони державною мовою, та російською.Завітавши до інтернет-магазину Knigovo, відвідувач може обрати для себе спосіб доставки, оплати. Наш магазин являється одним із найкращих постачальників в Україні освітньої продукції. Купити посібник з малювання 1 клас можливо саме на цьому сайті.

На сторінках сайту можливо переглянути та купити підручники для 1 класу, які відповідають вимогам нової української школи. Замовлення здійснюються як оптом, так і в роздріб. При замовленні більш ніж 10 одиниць товару, розповсюджуються ціни, дійсні оптовим.

Окрім літератури для учнів, пропонується методична література для вчителів 1 класу, яка стане вірним помічником у підготовці до уроків та складання плану роботи взагалі на весь навчальний рік.