Фізична культура 1 клас НУШ

8 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА 1 КЛАС НУШ

Календарне планування 1 клас фізична культура нуш розроблене відповідно нової навчальної програми. Посібник створений згідно з вимогами сучасної шкільної програми і повністю відповідає вимогам Міністерства освіти і науки. Збірник необхідний для якісного та продуктивного проведення уроків, є необхідним компонентом вчителя навчальних класів.

Плани конспекти уроків з фізичної культури 1 клас ідеально підходять вчителю, який хоче, щоб його урок проходив максимально цікаво та корисно для здоров'я малечі. Посібник включає орієнтовні комплекси вправ, надається розширений перелік рухливих ігор. Звичайно, педагог може робити деякі коригування на свій розсуд, для чого в посібнику надається спеціальне місце для доповнень вчителя.

Конспект уроку з фізичної культури 1 клас рухливі ігри: особливості

Посібник створений для загальноосвітніх шкіл. Конспект уроку з фізичної культури 1 клас рухливі ігри стане гарним супутником відповідального вчителя, допоможе йому легко справлятися з щоденними завданнями, пов'язаними з формуванням та проведенням якісного уроку.

Зміст навчального збірника:

  • контрольні нормативи;
  • основні вимоги;
  • планування навчального матеріалу;
  • корисна памятка для родини;
  • цікави загадки на тему спорту;
  • оповідання за участю казкових героїв.

Для більшої зручності використання, уроки розміщені на відривних аркушах. Посібник стане у пригоді не тільки вчителю молодших класів, але і знадобиться студентам вищих навчальних педагогічних закладів.

Веселі руханки для 1 класу нуш для якісного навчання

Цікава збірка включає велике різноманіття цікавих вправ для першокласників, які виконуються під музику. Цікаві рухливі хвилинки є невід'ємною частиною продуктивного уроку і гарний вчитель це знає. Такі вправи допомагають подолати перевтому у дитини під час навчального процесу, а під час розспівки формується навичка володіння співацьким голосом.

Також на нашому сайті можна придбати фізкультхвилинки для 1 класу нуш. Посібник стане паличкою виручалочкою для вчителя початкових класів. Збірник має великий вибір цікавих коротких віршиків, які розвеселять малечу, перетворить звичайний урок на цікаву розвагу. Збірка розміщена на 48-ми сторінках, випускається в зручному форматі А5.

У нас можна купити тематичні фізкультхвилинки 1 клас нуш. Посібник містить вправи, складені згідно з новітніми технологіями збереження здоров'я, а саме:

  • дихальні вправи;
  • гімнастика для очей;
  • вправи для пальчиків.

В інтернет-магазині Knigovo також представлені методичні матеріали для 1 класу. Робочі зошити для 1 класу купити можна в будь-якій кількості. Для постійних покупців надаємо вигідні знижки.

Календарне планування 1 клас фізична культура нуш зручно складене, та містить всі необхідні навчальні методики для якісного розвитку та активного відпочинку дитини.