Шановні покупці!
Мінімальна сума замовлення 500 грн

Англійська мова 1 клас НУШ

10 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Англійська мова 1 клас НУШ

Ще в ранньому віці діти разом з батьками розпочинають вивчати іноземну мову. Розпочавши навчання в 1 класі, діти або продовжують поглиблювати знання, або вивчають матеріал, спираючись на підручники з англійської мови 1 клас. Та в обох випадках це позитивно впливає на розвиток дитини, на її пам’ять, увагу, мислення, уяву школяра, стимулює мовленнєві здібності та впливає добре і на рідну мову. Через те, що дитина спілкується іншою мовою, з’являється пізнавальна цінність предмету.

В опануванні іноземної мови великими помічниками є підручники для 1 класу нуш англійська мова. До цих підручників вчителі завжди мають допоміжні посібники та матеріали. Оскільки на початковому етапі навчання у першокласників зосередженість ще дуже низька, вони не зовсім вміють сприймати інформацію слухаючи, їм потрібно допомагати наочним шляхом. Тобто, при вивченні нових слів, потрібно опиратися на практичні дії. Потрібно предмет взяти до рук, потримати його, побудувати з нього щось, погладити. В такому випадку, при залученні різних видів сприйняття, навчання англійської мови буде ефективнішим.

Новий підручник з англійської мови 1 клас пропонує практикувати ігрову форму навчання. Ці завдання викладені в темах уроку. Комунікативно-ігровий метод навчання спонукає вивчати мову, використовуючи цікаві ситуації. Коли дитина перевтілюється, рухається, грається, вона краще заглиблюється та запам'ятовує нове для неї. Підручник з англійської мови 1 клас нова програма як і інші підручники, має гарні кольорові ілюстрації, які зацікавлюють дітлахів, матеріал викладено конкретизовано, удосконалено.

Де придбати літературу

Купити підручник з англійської мови 1 клас нова програма можливо на нашому сайті. Крім англійської мови, можна ще купити підручники для 1 класу. Всі вони відповідають вимогам Міністерства освіти та науки України. Ціна підручника з англійської мови 1 клас залежить від палітурки — тверда вона чи м'яка, від видавництва, якості паперу. На сторінках інтернет-магазину Knigovo запропоновано широкий вибір освітньої літератури. Замовляти на сайті товар можливо в роздріб та оптом. Слід пам'ятати, що купуючи товар в кількості 10 одиниць та більше, діє система знижок.

Методичний матеріал для 1 класу з мистецтва замовляють вчителі для полегшення при підготовці до уроків. Інші розробки та календарно-тематичні плани знаходяться у продажу до кожного предмету за програмою нової української школи.