Математика 1 клас НУШ

28 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

МАТЕМАТИКА 1 КЛАС НУШ

Розробки уроків математики 1 клас нуш створені відповідно з вимогами реформи шкільництва Міністерства освіти та науки. Автори посібника якомога доступніше подали необхідну інформацію. Використаний навчальний матеріал сприяє якісному викладанню математики вчителем учням першого класу.

Методичні матеріали математики 1 клас нуш ідеально підходять за того, щоб зацікавити дітей до навчання, перетворити звичайний процес на захоплюючу цікаву гру. Завдяки кваліфіковано викладеної інформації з додержанням основних вимог програми, вчитель швидко та якісно може планувати урок за уроком.

Календарний план уроків з математики 1 клас нуш необхідний вчителю

Завдяки збірнику завдань з математики 1 клас нуш, вчитель зможе якомога менше витрачати часу на підготовку до уроку, і більше часу приділити кожному учню. У посібнику містяться розгорнуті розробки уроків, нічого не втрачено за програмою нової української школи.

Головне спрямування посібника — плани конспекти уроків з математики 1 клас:

  • розвиток математичних здібностей школярів;
  • формування допитливості та кмітливості;
  • перетворення звичайного урока з математики на цікавий навчальний процес.

Посібник необхідний для якісного викладання уроку вчителям навчальних класів, також стане у пригоді студентам педагогічних навчальних закладів. Матеріал розміщений на 16-ти сторінках, випускається в зручному форматі А-4. Листки виготовлені з якісної щільної бумаги, розрахованої на довгий строк користування.

Збірник завдань математика 1 клас нуш — цікавий матеріал в повному обсязі

Посібник створено згідно з типовими навчальними програмами середньої освіти для підручників з математики першого класу. Завдання з математики 1 клас нуш містить матеріали арифметичного, алгебраїчного та геометричного змісту. Також є ті завдання, що пов'язані з величинами, текстові задачі, представлені цікаві творчі завдання. На сторінках посібника навчальний матеріал викладений так, щоб дитина хотіла займатися математикою знову і знову.

Також на нашому сайті Knigovo можна придбати будь-які підручники 1 клас нуш, зошити 1 клас, які повністю відповідають сучасній навчальній програмі. При купівлі товару оптом, надається вигідна ціна, постійні покупці можуть отримати приємні знижки.

Розробки уроків математики 1 клас нуш представлені в нашому інтернет-магазині в потрібній кількості, їх можна купити в будь-який час — в роздріб чи оптом.