Українська мова 1 клас НУШ

37 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

УКРАЇНСЬКА МОВА 1 КЛАС НУШ

Реформа освіти, яка відбулася у 2018 році, позитивно вплинула на спосіб подачі інформації учням початкових класів. Активно видається література, яка сприяє якісному викладу навчального матеріалу. Дуже важливо пам'ятати, що першокласник краще сприймає нові знання в ігровій формі — це враховано при складанні конспектів уроків 1 клас нуш українська мова. НУШ — це школа, до якої хочеться ходити дітлахам, бо враховані всі аспекти сприйняття нового маленьким школярем.

Також на нашому сайті можна купити календарне планування 1 клас українська мова большакова. Посібник допоможе вчителю професійно та якісно проводити кожний урок, враховувати всі особливості роботи з першокласниками.

Українська мова 1 клас: вправи, необхідні вчителю

Посібник українська мова 1 клас вправи за новою програмою складений с урахуванням вимог міністерства освіти на науки.

Збірка побудована за слідуючими змістовими лініями:

  • мовна;
  • мовленнєва;
  • діяльнісна;
  • соціокультурна.

Уміщенні тексти чітко відповідають засадам нової школи, мають на меті навчити малюка писати без помилок. Вправи підібрані таким чином, щоб не допустити перевантаження дитини під час уроків.

Посібник Диктанти 1 клас українська мова нуш є необхідною літературою для вчителя перших класів. Збірник містить легкі невеликі тексти з красивими ілюстраціями, які повністю відповідають сучасній програмі нової школи.

У нас можна придбати картки з української мови 1 клас. Маючи такий посібник, вчитель легко зацікавить школярів до навчального процесу. Малюки зустрінуться з цікавими персонажами, познайомляться з різними життєвими ситуаціями. Картки розроблено за десятьма темами тижнів, але їх можна використовувати і для проведення тематичних уроків.

Набір наочно дидактичних матеріалів з української мови 1 клас

Набір наочно дидактичних матеріалів з української мови 1 клас створений для перевірки отриманих знань учнем. Посібник зроблений зрозуміло, щоб малюк без труднощів міг виконувати завдання самостійно.

В нашому інтернет-магазині можна придбати зошити та посібники для 1 класу нова українська школа, розробки уроків математики 1 клас нуш. Посібники можливо купити в роздріб чи оптом.

Конспекти уроків 1 клас нуш українська мова є необхідною складовою якісного викладання в першому класі. Маючи такий збірник, кожен вчитель, незалежно від стажу роботи, буде почувати себе впевнено на уроці.

0
Ціна, грн
Видавництво
Рік видання