Навчальні програми 1 клас НУШ

34 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ 1 КЛАС НУШ

Нові навчальні програми для 1 класу розроблені для початкової школи і затверджені колегією міністерства освіти і науки. Освітяни можуть використовувати на вибір дві програми, розроблені з чітким дотриманням нового закону України «Про освіту». Обидва проекти являють собою добре опрацьовані навчальні лінії.

Школи самі визначають, за якою програмою будуть працювати. При виборі курсу, викладацька рада спирається на ключові та предметні компетентності школярів після завершення навчання.

Типові освітні програми для 1 класу для закладів середньої загальної освіти О. Я. Савченко або Р. Б. Шияна, можна придбати на нашому сайті в будь-якій кількості.

Модельна навчальна програма для 1-го класу переваги

Головною метою навчальної програми нуш 1 клас є організація гармонійного розвитку кожної дитини, відповідно до вікової категорії, індивідуальних особливостей та здібностей учня.

Головні цілі, яких прагне навчальна програма нуш 1 клас:

  • знайти підхід до кожної дитини, відповідно її талантів та здібностей;
  • обов'язково враховуються вікові особливості дитини при поданні навчального матеріалу;
  • організація пізнавального процесу повинна викликати радість у дитини;
  • навчати школяра незалежному мисленню, розвивати самостійність пізнання;
  • створювати сприятливі умови для фізичного та емоційного розвитку;
  • створити атмосферу довіри та самоповаги в колективі.

Модельна навчальна програма для 1 го класу створена у вигляді потижневого планування навчального процесу, де окреслюється тема, намічаються очікувані результати. Вчитель намічає собі, чому повинні навчитися учні по закінченню чергового етапу.

Рухливі ігри для 1 класу нуш: зміст

На нашому сайті можна придбати будь-який посібник, необхідний для якісного навчання маленьких школярів. Вчителю початкових класів обов'язкового знадобиться збірник рухливі ігри для 1 класу нуш. Автор видання потурбувався зібрати в посібнику найцікавіші розваги для найкращого сприйняття інформації. Збірник сприяє розвитку спритності, кмітливості, гарному орієнтуванню у просторі.

Також в нашому інтернет-магазині можна придбати пальчикові ігри для 1 класу в роздріб чи оптом. Унікальний посібник повністю вирішує питання дозвілля та відпочинку під час уроків.

Посібники 1 клас нуш купити можна в будь-якій кількості, пропонуємо наочність 1 клас нуш оптом чи в роздріб.

Типові освітні програми для 1 класу для закладів середньої загальної освіти необхідні для організації якісного навчання. У нас покупець знайде необхідну літературу в потрібному об’ємі.

0
Ціна, грн
Видавництво
Рік видання