Математика 2 клас НУШ

21 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

МАТЕМАТИКА 2 КЛАС НУШ

НУШ — це школа, куди хоче йти дитина. Нова концепція передбачає продуктивне навчання, але без надмірного навантаження на школяра. Тепер до дитини прислухаються, вчать вільно висловлювати свою думку. Виходячи з такої інновації, створені нові посібники цікаві завдання з математики 2 клас.

Також на нашому сайті можна придбати календарне планування 2 клас математика Скворцова. Посібник створений, щоб полегшити приготування до чергового уроку.

Конспект уроку математики 2 клас: що включає

На сьогодні особливою актуальністю користуються посібники, складені по концепції НУШ. Конспект уроку математики 2 клас повністю відповідає стандартам нової школи та є ідеальним підручником для проведення уроків у початковій школі. Посібник має орієнтовне планування. По кожній темі у збірнику визначені мета уроку, яке методичне забезпечення повинно бути, та чітко зформований хід уроку. Докладна інформація по кожній темі відчутно полегшує роботу вчителю.

Також на нашому сайті ви знайдете збірник завдань з математики 2 клас у м'якій обкладинці. Посібник випускається у форматі А5. Підручник складений за типовою освітньою програмою НУШ.

Основний зміст:

  • завдання арифметичного, алгебраїчного та геометричного наповнення;
  • задачі про величини та частини;
  • тестові завдання;
  • творчі вправи.

Посібник необхідний для користування вчителями початкової школи, учнями 2-го класу та їх батьками.

Пропонуємо купити програму з математики 2 клас. Посібник складається з таблиць. Вся інформація подана чітко та зрозуміло. Теми розписані по датам, що забезпечує чітке планування вчителем викладання конкретної теми.

Дидактичний матеріал математика 2 клас: огляд

Математика вважається одним з головних предметів у школі. Тому дуже важливо підібрати зручний посібник для вивчення або викладання цієї освітньої галузі. Дидактичний матеріал математика 2 клас включає завдання для поглиблення та закріплення знань школярів.

В інтернет магазині Knigovo також можна купити конспект уроку з я досліджую світ 2 клас нуш, дидактичний матеріал з української мови 2 клас . Придбати товар у нас легко. Для цього треба додати товар до скрині та заповнити дані в анкеті. При купівлі товару оптом, доставка безкоштовна.

Дидактичний матеріал математика 2 клас допоможе вчителеві швидко підготуватися до самостійної та домашньої роботи, знайти матеріал для додаткового завдання.