Літературне читання 2 клас НУШ

9 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

На сторінках нашого сайту можна знайти всю допоміжну інформацію для проведення та організації навчального процесу. Вона зібрана у зручних форматах методичних посібників. В них можна найти поради та правила, як правильно організувати навчальний виховний процес, створити календарні та тематичні плани.

Інтернет-магазин методичних та навчальних посібників Knigovo був створений з метою економії часу педагогів. Всі видання розроблені для вчителів 1-11 класів та вихователів дитячих закладів всіх напрямків навчання.

Асортимент та напрямок роботи

Наша праця спрямована на те, щоб ви змогли без ускладнень купити методичні рекомендації з літературного читання 2 клас. Серед асортименту необхідне для вас та дітей:

  • література для різних вікових груп;
  • матеріали для підготовки дітей до школи;
  • розробки уроків для вчителів 2 класу;
  • посібники по новій програмі, рекомендовані Міністерством Освіти;
  • посібники по підготовці до ЗНО та ДПА;
  • тестові завдання по ЗНО та ДПА;
  • класні журнали обліку, методичні вказівки, зошити з друкованою основою, підручники, розробки уроків з літературного читання 2 клас.

Методичні рекомендації для окремого предмета охоплюють всі напрямки кожної конкретної навчальної дисципліни. Вони найбільш точно та повно, у зручному форматі надають вчителеві інформацію про те, як зробити навчальний процес комфортним для всіх без виключення учнів. Навчальні програми 1 клас купити можете за приємною ціною.

Ви маєте змогу розробки з читання для 2 класу замовити у нашому інтернет-магазині.

У нас є широкий вибір методично-навчальної та освітньої літератури, підручники, зібрання завдань, методичні рекомендації. Пропонуємо методика літературне читання 2 клас купити для полегшення процесу навчання.

В наявності також додаткові матеріали для того, щоб оздобити предметні аудиторії та канцелярське приладдя.

Є все для того, щоб полегшити процес навчання дитині та вчителю. В нагоді вчителю стануть і методичні рекомендації з читання для 2 класу.

Про оплату та доставку

Ви можете зробити замовлення прямо на сайті, або скористатися послугою зворотного зв'язку.

Щоб знизити витрати наших клієнтів, ми розробили можливість отримати безкоштовну доставку. З її умовами та способами оплати (готівка, безготівковий розрахунок, розрахунок банківською карткою) можна ознайомитися на сайті за допомогою інструкції.

Якщо у вас ще немає улюбленого магазина для придбання наочної літератури та приладдя, тоді вам до нас. Знайомтеся з нашим онлайн-каталогом, а ми із задоволенням допоможемо вам зробити доцільний вибір.