Календарне планування 2 клас НУШ

11 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

НУШ, або нова українська школа, запровадила нові стандарти в навчанні дітей. Ця реформа передбачає створення комфортних умов для учнів молодших класів. Завдяки новим стандартам вони не просто здобуватимуть знання, а й зможуть застосовувати їх в реальному житті.

Звісно, помінялись вимоги і до навчальної програми. Купити календарне планування 2 клас можна зараз в багатьох магазинах та на інтернет-ресурсах. Методична література для вчителя 2 класу і для всієї іншої початкової школи була розроблена з нововведеннями, які на перший погляд можуть здатись незвичними. Але якщо розібратись, то можна швидко пристосуватись до оновлених планів.

Календарні плани 2 клас НУШ розробляються вчителем для окремого класу відповідно до встановленої шкільної програми. Програму затверджує Міністерство освіти, а також вона регулюється Державними освітніми стандартами.

Планування: для чого воно необхідне вчителю

НУШ 2 клас календарне планування допомагає планово розподіляти протягом навчального року окремі теми, враховуючи кількість робочих годин викладача та відведеного часу на предмет.

Що стосується тематичного планування, то воно визначає послідовність уроків та основних видів робіт, які будуть проведені з учнями. Також вчитель може визначити послідовність вивчення тем, продумує систему навчання, план контрольних та самостійних робіт, опитувань, тощо. Календарні плани для 2 класу купити рекомендовано всім вчителям початкових класів, оскільки вони дають розуміння нової програми та її особливостей.

Основні завдання календарно-тематичного плану

Перш за все, розглянемо цілі такого планування. Серед них:

  • визначення місця окремих тем в освітньому процесі;
  • побудова взаємопов’язаних між собою уроків, які планово та поступово дають усвідомлення теми;
  • організація раціональної роботи з дітьми різного віку;
  • максимальне засвоєння учнями необхідних умінь і навичок.

На календарне планування 2 клас нова програма вплинула не дуже сильно, але є певні зміни. Ознайомитись з ними можна на численних освітніх порталах, які докладно пояснюють, в чому полягають відмінності між новою та старою системою.

Ви можете замовити календарні плани 2 клас за новою програмою через інтернет-ресурси, які продають книжки за доступними цінами. Також знайти такі підручники легко в книжкових магазинах, де на полицях є маса навчальної літератури. Окрім програми за другий клас календарно-тематичне планування 1 клас купити також не важко, бо посібники для початкової школи користуються великою популярністю і поширені в багатьох магазинах України.