Навчальні програми 2 клас НУШ

11 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Інтернет-магазин методичної та навчальної літератури Knigovo представляє вашій увазі великий вибір різноманітних матеріалів для дитячих садків, початкових та середніх шкіл, які навчають за загально стандартизованими програмами Міністерства Освіти.

Обравши навчальні програми 2 клас розробки для вчителя, матимете змогу полегшити свою роботу та скоротити час на підготовку до уроків.

Купити необхідні посібники та методичні розробки можна у нас на сайті за приємними цінами. Існує система знижок для гуртових покупців. Всі умови дізнавайтеся на сайті або у менеджерів магазину.

Knigovo став одним з найбільших та найвідоміших інтернет-магазинів України. Це стало можливим завдяки наполегливій праці робітників.

Що ми пропонуємо

Сьогодні до вашої уваги широкий асортимент товарів. Для роботи з найменшими представлено матеріали по розвитку та розвивальному навчанню, подарункові набори для занять творчістю.

Для молодших школярів — математика, художня література, посібники по вивченню іноземних мов. Викладачі можуть навчальні програми 2 клас замовити онлайн.

Для учнів та педагогічного складу середніх та старших класів допомогою стануть розробки уроків літературне читання 2 клас, атестаційні завдання з підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання, готові домашні завдання, літні та зимові зошити. В наявності навчальна програма 2 клас методичні матеріали для вчителів.

Вчителі можуть обрати для себе класні журнали, методичні розробки та рекомендації для роботи з школярами та дошколятами. В каталозі представлено також допоміжне тематичне обладнання для оформлення предметних класів та груп. Ви маєте змогу типові освітні програми для 2 класу замовити безпосередньо на сайті.

Пазли, словники, розмальовки та художне читання урізноманітнюють перелік матеріалів.

Також доступна типова освітня програма нуш 2 купити для вчителів молодших класів.

Переваги нашого магазину

Ваша заявка буде оброблена в найкоротшій термін з уточненням всіх неясних моментів. Зазвичай, на опрацювання та підготовку замовлення достатньо від 1 до 3 днів. Пропонуємо замовити методичку для вчителя 2 клас та отримати її в найкоротший термін.

Ми здійснюємо доставку по всій Україні УкрПоштою або Новою Поштою. При замовленні від тисячі гривень доставка безкоштовна.

Існує гнучка система оплати — як передплата, так і можливість оплати після отримання товару. Детальніше — на сайті.

Зробити замовлення можна безпосередньо на інтернет-сторінці магазину, або зв’язавшись з менеджерами, які допоможуть обрати необхідне та оформити заявку.