Я досліджую світ 4 клас НУШ

90 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Пропонуємо придбати всі необхідні робочі зошити в нашому інтернет-магазині. Зошит «Я досліджую світ» 4 клас є робочим зошитом і входить до комплекту разом з підручником з предмету «Я у світі». Ця дисципліна відносно нова, має за мету самоідентифікацію учня у суспільстві, сприяє його самореалізації, вчить мати активну громадську позицію, тобто цей предмет поєднує і навчання, і виховання.

Передивляючись зошит «Я досліджую світ» 4 клас НУШ, можна побачити, що теми 3-ого і 4-го класу майже ідентичні. Це не випадково, а передбачене програмою. У четвертому класі закріплюються та поглиблюються знання, отримані в третьому, а також виховується індивідуальна позиція щодо вивчених тем.

Узагалі таке придбання, як робочий зошит для 4 класу, дуже необхідне. Адже четвертий клас є і підсумковим в молодшій школі, тож, протягом року учні повинні добре потренуватися, аби отримати гідні оцінки наприкінці. Тож, купити зошит «Я досліджую світ» 4 клас варто разом із іншими робочими зошитами для всього класу. Зошит повністю відповідає як вимогам Міністерства освіти, так і програмі Нової української школи й порядку викладання тем у підручнику.

Зошит «Я досліджую світ» 4 клас НУШ ураховує також і такий специфічний момент, як оцінювання досягнень школярів. Адже сама дисципліна «Я у світі» має свою специфіку оцінювання. Оцінити, відповідно до принципів Нової української школи, можна тільки знання і вміння. Особисте ставлення до питань, що розглядаються, оцінювати не можна, але можна стимулювати учнів його висловлювати, тобто оцінювати їхню активність.

Якщо для учнів рекомендовано купити зошити 4 клас «Я досліджую світ», то вчителям стане у нагоді посібник «Я досліджую світ» 4 клас. Книгу, посібник та зошит можна придбати у комплекті: для вчителя — підручник, зошит та посібник, для дітей – підручники та зошити. Якщо ваша школа забезпечує вас підручниками, то зошити все одно варто купити. В інтернет-магазині Knigovo ціни мінімальні, швидка доставка та завжди в наявності необхідна партія товарів.

Уся Україна купує в нашому магазині робочі зошити для 4 класу з англійської мови, української мови, математики та інших предметів. Нові, сучасні та цікаві посібники та зошити стимулюють бажання дітей вчитися, заохочують до виконання завдань самостійно, спрощують для вчителя оцінювання завдань, а тому залишають для нього можливість їх урізноманітнити тощо.

0
Ціна, грн
Автор