Позакласне читання 4 клас НУШ

39 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Читання – найкращий процес для навчання, оскільки книги є вагомим важелем для виховання. Щоб якісно опанувати одне з основних вмінь для молодших школярів, а також удосконалити свою техніку читання та збагатити словниковий запас, основних шкільних предметів недостатньо. Учні повинні ще додатково читати самостійно й робочі зошити для позакласного читання 4 клас НУШ справляться з цією функцією якнайкраще.

Серед величезної кількості різноманітних зошитів для 4 класу в онлайн-магазині «Knigovo» зібрані найкращі посібники з позакласного читання НУШ 4 клас. Вони містять найцікавіші художні твори українських та зарубіжних письменників (класиків і сучасників), кращі зразки дитячого фольклору (казки, загадки, прислів'я тощо). У посібниках представлені також науково-пізнавальні твори, зміст яких відповідає психологічним особливостям школярів цього віку.

Зошити для позакласного читання 4 клас мають за мету сприяння духовному та інтелектуальному розвитку учнів, формування позитивної мотивації щодо читання. Читаючи додаткову літературу, діти відкривають для себе невідомі раніше імена письменників та знайомляться з новими жанрами народної творчості.

Позакласне читання 4 клас купити буде корисним і вчителям. Зошити і посібники допоможуть організувати позакласну роботу з читання так, щоб вона була пізнавальною та цікавою. У кінці кожної теми для перевірки та закріплення матеріалу подані цікаві та логічні завдання в вигляді ребусів, кросвордів, творчих завдань, тестів. Їхня задача спрямована на розвиток мислення, досконалу роботу з текстом, уміння аналізувати, визначити основну думку твору, давати характеристики персонажам, розмірковувати над проблемами, піднятими автором.

Робочі зошити для самостійного читання складені відповідно до оновленої програми з літературного читання. Зошит НУШ 4 клас літературне читання також можна придбати в «Knigovo».

Запропонована нашим інтернет-магазином добірка літератури на позакласне читання 4 клас ціну має невисоку, тому доступна для всіх охочих її придбати. Також у нас можна замовити необхідні зошити не тільки з позакласного читання, але й для всіх інших предметів, як того потребують нові освітні стандарти.

0
Ціна, грн