Тематичне оцінювання 4 клас НУШ

6 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Будь-який робочий процес закінчується перевіркою. Так само і робочі зошити для 4 класу мають за мету підготувати дитину до тематичного оцінювання з усіх предметів. Якщо учнівська справа – навчатися і здавати контрольні роботи та твори, то справа вчителя – організувати проведення цих контрольних робіт, а також забезпечити їхнє адекватне та справедливе комплексне оцінювання. Саме задля виконання такої задачі й було розроблено зошит для тематичного оцінювання 4 клас.

Зауважте, що саме 4 клас є дуже важливим, бо знаменує закінчення учнями молодшої школи. Також наприкінці четвертого класу учні здають державну підсумкову атестацію. Тож, багато хто з батьків опікується тим, щоб заздалегідь перевірити знання дитини, підготувати її до контрольних завдань наприкінці року. Саме тому тематичне оцінювання 4 клас НУШ купити варто не тільки вчителям, а й відповідальним батькам. Це гарний спосіб отримати чітку уяву про рівень знань дитини.

Зошити тематичне оцінювання 4 клас НУШ: особливості та зміст

Як вже зазначалося, зошит призначено для тематичного оцінювання навчальних досягнень школярів 4-го класу. Оцінювання призначене для перевірки знань із основних предметів, таких як: українська мови, літературне читання, математика, природознавство та російська мова. Зошити тематичне оцінювання для 4 класу повністю відповідають освітній програмі, а також вимогам щодо оцінювання і контролю знань учнів. Останні зміни Міністерство освіти України вносило в ці вимоги у 2016-му році.

У тематичному оцінюванні 4 класу зошита наявні:

  • тестові контрольні роботи;
  • комбіновані контрольні;
  • завдання для аудіювання;
  • тексти для переказу усно;
  • завдання задля визначення навичок читання: як уголос, так і мовчки;
  • завдання для перевірки навичок усних обчислень;
  • вправи для перевірки мовних знань та вмінь;
  • тексти для списування та диктанти.

Для більш комплексного підходу вчитель може використовувати під час підготовки до оцінювання додатковий матеріал. Це методичні рекомендації, що було видано разом із зошитом, а дітям, аби добре пройти оцінювання, варто сумлінно навчатися протягом року. Для вдосконалення навичок з усіх предметів розроблено робочі зошити, тож також корисними є зошити для позакласного читання 4 клас.

Купуйте в «Knigovo» необхідні посібники прямо зараз: ми пропонуємо нашим клієнтам великий асортимент навчальної (і не тільки) літератури.