Англійська мова 4 клас НУШ

53 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Англійська мова є перепусткою у світ – на ній говорять чи не в кожній країні. У молодшому віці іноземні мови засвоюються добре, тому нові стандарти навчання передбачають її вивчення з перший років навчання.

У кінці четвертого класу учні повинні досягти рівня А1. Лише підручник не зможе забезпечити досягнення цієї мети. Для цього передбачені і інші засоби навчання: посібник для англійської мови 4 клас, словники, робочі зошити, книжки для домашнього читання, тренажери, тестові завдання тощо. Всю цю необхідну літературу, як і інші посібники 4 клас купити можна в онлайн-магазині «Knigovo».

Для успішного оволодіння іноземною мовою, особливо на початковому етапі, коли у школярів необхідно поступово розвинути уміння систематизувати, аналізувати, порівнювати, робити висновки, стане у пригоді додатковий засіб – англійська мова 4 клас робочий зошит. Він буде сприяти позитивному ставленню до предмета та вмотивує учнів заглибитися в процес володіння іноземної мови.

Треба також відзначити, що вивчення іноземної мови відбувається не тільки на уроці. Ефекту можна досягти при органічному поєднанні уроків, позакласної та домашньої роботи, тому хороший зошит з англійської мови 4 клас НУШ – річ необхідна. Він допоможе досягти необхідного рівня мовної компетенції учнів. Тематика завдань відповідає новітній програмі і віковим особливостям четвертокласників.

Робочий зошит англійська мова 4 клас купити треба, тому що вони містять вправи і завдання, виконання яких забезпечує комплексне оволодіння усним та писемним мовленням. Завдяки вправам у учнів формуються навички і вміння використовувати мову як засіб спілкування. Цьому сприяють не тільки наведені у зошитах текстові матеріали, а й цікаві ілюстрації, що дають дітям уявлення про інший світ та культуру, мотивуючи таким чином до навчання іншої мови.

Пропонований нашим інтернет-магазином зошит з англійської 4 клас ціну має невелику: якісний поліграфічний друк та надійна обкладинка — гарант тривалого використання впродовж усього навчального року. Яскраві барвники, якісний папір привернуть увагу і зацікавлять учнів, зроблять процес засвоєння знань легким та захоплюючим.

Магазин «Knigovo» має у своєму каталозі літературу з усіх предметів. Так у нас можна придбати робочий зошит НУШ з математики 4 клас, який як і вся пропонована нами продукція, допоможе у процесі навчання.

0
Ціна, грн