Українська мова 4 клас НУШ

96 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Українська мова – це дисципліна, якій надається багато уваги у навчальному процесі. Адже це рідна мова українців, цей предмет діти здають на всіх етапах атестацій у школі, у тому числі і на ЗНО. Зошит українська мова 4 клас дає змогу добре попрацювати на заключному етапі молодшої школи, аби до державної підсумкової атестації четвертих класів підійти у повній готовності. А ще – закласти гарний фундамент знань для середньої і вищої школи.

Зошит з української мови 4 клас купити варто хоча б тому, що він входить у комплект посібників для навчання, тобто доповнює підручник, служить для закріплення знань із лексики та граматики мови, тренування навичок. Для 4 класу робочі зошити купляють зазвичай для всього класу і по всіх предметах. Так забезпечується комплексний підхід до навчання та виконання вимог нової української школи.

Друкований зошит з української мови 4 клас складається з вправ, частину яких діти виконують разом із вчителем або індивідуально у школі, інші задаються в якості домашніх завдань. Зошити повністю відповідають віку учнів та вимогам Міністерства освіти щодо програми для 4-го класу. У зошитах зібрані завдання різної складності, творчі та тренувальні, розвиваючі та ті, що сприяють пізнавальній активності дитини.

Дуже корисно вчитися за такими зошитами та книгами протягом усіх шкільних років, адже типи завдань в них такі ж самі, як і потім під час атестацій та ЗНО. Тобто сумлінно заповнюючи робочий зошит з української мови в 4 класі, школяр вчиться виконувати більш складні завдання, з якими зустрінеться в класах наступних.

Немає сенсу доводити, наскільки важлива є українська мова, 4 клас в зошитах та посібниках — це впевнений крок до засвоєння всіх необхідних мовних компетентностей. Якщо дбаєте про розвиток мовлення, в 4 класі є робочі зошити з цього напрямку. Потурбуйтеся про достойне навчання власної дитини.

В інтернет-магазині «Knigovo» ви завжди зможете підібрати все необхідне для навчання: робочі зошити, підручники, дидактичні матеріали для вчителів й масу додаткових видань та посібників. Це прекрасні сучасні видання, якими приємно користуватися, з ними цікаво навчатися, їх оцінили вже багато дітлахів, їхніх батьків і вчителів. У нас легко і просто можна зробити замовлення на потрібну кількість одиниць товару.

0
Ціна, грн
Автор