Англійська мова 2 клас НУШ

10 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

АНГЛІЙСЬКА МОВА 2 КЛАС НУШ

Ще з початкових класів програмою започатковано вивчення іноземної мови. Англійська мова для 2 класу формує в школярів комунікативні вміння на основі мовних знань, допомагає оволодіти навичками спілкування в усній та письмовій формі.

Програма англійської мови 2 класу є корисною для всіх дітей, тому що лише позитивно впливає на розвиток пам'яті, мислення, увагу, уяву учня, формує мовленнєві здібності, а також добре впливає на володіння і рідною українською мовою.

Раннє вивчення англійської мови допомагає дитині увійти до загальнолюдської культури, завдяки спілкуванню новою мовою.

НУШ 2 клас англійської мови: особливості

Підручник з англійської мови для 2 класу НУШ розроблений згідно з Державним стандартом початкової освіти. Він містить матеріал, що передбачений для 2 класу типовими програмами НУШ.

Підручник має такі переваги:

  • завдання в підручнику досить цікаві та ілюстровані. Вони супроводжуються аудіосупроводом. Додаток запропоновано з діалогами, словами, піснями, текстами;
  • завдання допоможуть учневі засвоїти нові вирази, слова, граматику;
  • матеріал поданий у простій доступній формі;
  • для закріплення вивченого матеріалу розроблено багато вправ.

Підручник нова українська школа 2 клас англійська мова пропонує і інші компоненти:

  • мультимедійний додаток;
  • робочий зошит;
  • зошит-пропис;
  • книга для вчителя з поясненнями.

Як та де купити

Замовити підручник і зошит для другого класу з англійської мови можливо на нашому сайті, попередньо зв’язавшись телефоном з менеджером, який люб'язно відповість на всі запитання. Також в інтернет магазині можливо замовити методичні рекомендації з французької мови 2 клас, які допоможуть викладачеві вірно сформулювати навчальний процес та доступно донести дітям матеріал. Підручники 2 клас купити можливо як оптом, так і в роздріб. Транспортні компанії перевізники доставлять товар по всій Україні в самі короткі терміни.

Слід зазначити, що підручник з англійської мови розроблений з урахуванням психологічних здібностей школяра, оскільки він може зосередитися на справі на протязі трьох-п'яти хвилин, бо увага зосереджена невеликими об'ємами.

Молодші школярі мислять по-особливому і засвоєння матеріалу ними сприймається більше наочним шляхом, тобто окрім мислення, потрібно взяти предмет до рук, роздивитись його, познайомитись. Для того пропонуються до підручника англійська мова 2 клас купити інше навчальне приладдя.