Довідники з Історії

50 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Вивчення історичних подій, які відбувалися в Україні та зарубіжних країнах є невід’ємною частиною шкільної програми. Великий за обсягом матеріал потребує багато часу на опрацювання, оскільки історія постійно доповнюються новими відкриттями, археологічними знахідками, письмовими розповідями свідків. Допомагає у вивченні та систематизації історичного матеріалу довідник з історії України, купити який можна в інтернет-магазині knigovo.org.ua. Ми зібрали довідкову літературу для різних класів Нової української школи, щоб навчання було не тільки продуктивним, але й цікавим.

Книжка історія України - довідник для абітурієнтів та школярів, вчителів та батьків, у якому скомпонований у спеціальні блоки матеріал з історії різних часів, зазвичай містить ілюстрації, портрети знаменитих постатей, карти. Текст написаний стисло, щоб школяр міг легко знайти за змістом необхідну тему та повторити її перед контрольною, при підготовці до відповіді на уроці або екзамену. Історія України-довідник відрізняється від підручника великим об’ємом різноманітної структурованої інформації, викладеної просто та логічно.

В інтернет-магазині knigovo.org.ua зібрані довідники з культури для школярів НУШ для швидкої підготовки до занять. Вони є необхідним джерелом інформації з культурного розвитку різних держав та у поєднанні з підручником допомагають учневі успішно пройти перевірку знань.

На нашому сайті можна купити довідники з історії України та всесвітньої історії в таблицях для швидкого пошуку важливої інформації.

Довідник з історії України ЗНО стане у пригоді учням, вчителям та батькам, щоб дитина легко могла засвоювати великі обсяги знань, проводити самостійну перевірку на якість вивченого матеріалу. Всі блоки скомпоновано відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України. Крім історичних подій, посібники містять короткі біографії політичних, громадських, військових, культурних постатей, митців, контрольні питання, покажчики термінів, важливих дат, подій та понять, які необхідні для закріплення матеріалу та швидкого нагадування про пройдені теми.

Практичний довідник історія України – це необхідне джерело інформації для підготовки до олімпіади, ДПА, ЗНО або підсумкового зрізу знань. Замовляйте сучасну літературу для школи, в тому числі довідник з фізкультури, на сайті knigovo.org.ua за вигідною ціною!

0
Ціна, грн
Мова
Рік видання