Довідники з Географії

25 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

В інтернет-магазині knigovo.org.ua зібрані довідники з географії для всіх класів, складені відповідно до діючої програми Нової української школи та затверджені Міністерством освіти і науки України. Систематизовані та структуровані розділи містять інформацію з різноманітних тем, доповнені теоретичними завданнями, тестами, контрольними питаннями, практичними роботами. Стисло викладена географія – довідник зручно використовувати вчителями для підготовки до уроку, охоплювати великий обсяг матеріалу за короткий час.

В knigovo.org.ua можна замовити енциклопедію з біології, яка містить короткі та цікаві статті з предмету. Книжка підходить для всіх, хто вивчає та цікавиться біологією, для будь-якого класу та віку.

Довідник для абітурієнтів та школярів з географії допомагає швидко підготуватися до уроку, контрольної роботи, екзамену, ДПА або ЗНО. Прості та невеликі за обсягом тексти містять витяг найважливішої інформації з кожної теми, яка допоможе учневі зорієнтуватися в пошуку відповіді. Для більшого освоєння матеріалу довідники доповнюються загальною картою світу – нанесенням кліматичних зон, геологічних порід, ґрунтів, рослин, тварин. Завдяки такій систематизації школяр швидко може зорієнтуватися у закономірностях розвитку природних явищ у світі.

Великий довідник із географії для школярів містить повний курс шкільної географії, зазвичай з атласом, який служить картографічним посібником для вивчення світу. Викладена у ньому інформація допоможе швидко та якісно засвоїти тему за допомогою опорних схем, таблиць, коротких довідок, цікавих статей. Матеріал посібника охоплює знання різних курсів географії, містить теоретичну та практичну частини.

Географія-довідник для старшокласників допомагає швидко підготуватися до державної підсумкової атестації та незалежного оцінювання. Учень може швидко освіжити знання, повторити основні поняття, назви географічних об’єктів. У поєднанні з географічною енциклопедією довідкові матеріали допоможуть опрацювати завдання на практиці, а також засвоювати більш складний матеріал у вищому навчальному закладі.

Крім різноманіття довідників з географії, біології, історії та інших предметів, у нас продається така література, як китайська мова - підручник для шкіл і вишів. Ми забезпечимо доставку будь-якого замовлення за декілька днів.