Довідники з Української мови та літератури

95 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Словник — це зібрання слів, розташованих в алфавітному порядку. Він повинен виконувати нормативну та інформативну функції. Комплексний словник-довідник з української мови є необхідним для учня, незалежно від класу навчання. Важливо, щоб збірник слів був оновлений, та містив змінені або доповнені слова.

Наш сайт пропонує великий вибір словників з української мови для абітурієнтів різного віку.

Який довідник з української мови краще обрати

Новий довідник українська мова та література створений найкращими вчителями та методистами України. Посібник буде корисний для учнів будь-якого віку. Книжка містить всю необхідну інформацію для вивчення окремого матеріалу з української мови, літератури, а також підходить для повторення пройденного. Стислий зрозумілий текст легко сприймається дитиною шкільного віку, а наочні приклади забезпечують швидке засвоєння нової інформації.

Новий довідник необхідний:

  • школярам старших класів;
  • тим, хто прагне поглибити рівень української мови;
  • вступникам до вищих навчальних закладів;
  • тим, хто готується до випускних екзаменів.

У нас можно придбати довідник зно з української мови та літератури. Експрес курс дозволяє легко опрацювати великий обсяг інформації за короткий проміжок часу. Посібник поданий в зручній формі — містить багато схем і таблиць. А контрольні самодиктанти допоможуть перевірити знання самостійно.

Українська мова та література практичний довідник буде в пригоді учням загальноосвітніх шкіл ліцеїв, гімназій, допоможе вчителям, методистам у підготовці до наступної теми. Посібник допоможе тим, хто зацікавлений у вдосконаленні рідної мови. Українська література інтерактивний довідник необхідний учням та вчителям на кожному етапі навчання з 5 по 11 клас. Відомості подані у зручній, стислій формі, легко сприймаються для розуміння. Підручник підходить для підготовки до ЗНО.

Де можна купити довідник з української літератури

В нашому інтернет-магазині ви знайдете багато якісної літератури нового видання. Продукцію можна заказати поштучно, при купівлі більше 10-ти одиниць надаємо вигідну знижку.

Також в knigovo можна придбати посібники з інших предметів. Довідники з історії, довідник фізика книга повністю відповідають сучасній методичній програмі.

0
Ціна, грн
Автор
Рік видання