Довідники з Біології

28 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

В інтернет-магазині knigovo.org.ua ви знайдете різноманіття практичних довідників з біології, які містять систематизовані та структуровані матеріали за різними темами, відповідають вимогам Міністерства освіти і науки України. У представлена як література для певного класу Нової української школи, так і великі енциклопедії з біології, які містять невеликі, цікаві статті з різних тем, включаючи ботаніку, зоологію, анатомію.

В knigovo.org.ua знайдете довідник Зарубіжна література, який допоможе дитині швидко підготуватися до усної відповіді на уроці, контрольної роботи, нагадати пройдений матеріал. Залишайте на сайті контактні дані і ми одразу надішлемо замовлення в будь-який населений пункт України.

Біологія-довідник для абітурієнтів та школярів певного класу містить стислу інформацію з різноманітних тем про устрій живої природи, закони, за якими живуть організми, а також місце людини в цьому симбіозі. Біологічна енциклопедія зазвичай складається з більшого об’єму інформації, ніж довідник, та підходить для учнів будь-якого класу.

Стисло викладений курс біології - це довідник для учнів, який містить знання з еволюції, природньої історії, питань захисту рідких видів рослин та тварин, в ньому викладені дослідження взаємодії живих організмів зі світом, оточуючим середовищем та одного з одним.

Зазвичай теми у довідниках структуровані за великими розділами біології. Ботаніка спрямована на вивчення видів рослин, їх корисних властивостей, середовища розповсюдження. Зоологія розповідає про тварин, ареал їх проживання, цінність кожного виду та Червону книгу, яка невпинно поповнюється новими зникаючими назвами тварин. Анатомія покликана вивчити будову людини, щоб зрозуміти як правильно піклуватися про своє здоров’я.

Посібники складаються відповідно до шкільної програми та для підготовки до ЗНО. Для зручності, вони містять словнички, контрольні запитання для перевірки в класі та самостійного навчання.

В knigovo.org.ua можна довідники з біології купити за вигідною ціною. Ми постійно поповнюємо полиці нашого магазину сучасними посібниками, зошитами, довідниками для учнів та вчителів різних класів. У нас ви можете замовити довідкову літературу з музичного мистецтва, географії, історії та інших предметів.