Довідники з Математики Алгебри Геометрії

66 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Досконала підготовка до ЗНО напряму залежить від обраної навчальної літератури. На інтернет просторах пропонують велику кількість посібників, але обирати треба тільки ті книжки, які відповідають оновленій програмі міністерства освіти та науки.

Для вдалої підготовки до незалежного тестування, радимо обрати на нашому сайті довідник алгебра геометрія зно.

Найкращі довідники з математики для підготовки до іспитів

Довідник з математики, сформований провідними методистами та вчителями, забезпечує якісну підготовку до незалежного тестування. Посібник включає теоретичні відомості з геометрії та алгебри за весь навчальний курс. Багато ілюстрацій та прикладів вирішення задач перетворюють підготовку на цікавий пізнавальний процес без складнощів. Кожний тематичний розділ закінчується тестуванням різного рівня складності для перевірки знань. Матеріал стане у пригоді учням шкіл гімназій, студентам вищих навчальних закладів.

Радимо купити книгу алгебра практичний довідник вчителям. Посібник підходить для проведення тематичної перевірки знань. Зручна структура підручника у вигляді таблиць та схем допоможе вибрати головну інформацію із загальної кількості матеріалу.

На нашому сайті можна придбати довідник з геометрії. Збірник містить повноцінний курс уроків, починаючи з 7 класу. Інформація подана зрозуміло в малюнках та схемах.

В нашому інтернет-магазині Довідник з математики у таблицях можна купити в роздріб чи оптом. Посібник допоможе школяру швидко підготуватися до контрольної роботи. Матеріал викладено відповідно до оновленої шкільної програми.

Довідник з математики сприяє:

  • навчанню дитини працювати зі схемами та таблицями;
  • самостійному закріпленню та поглибленню знань;
  • аналізу, та формуванню висновків.

Заказ більше 10-ти одиниць дозволяє отримати промокод на цінову знижку.

Також на Knigovo можна придбати короткий довідник алгебра. Посібник допоможе швидко підтягнути рівень науки, та вдало написати контрольну роботу.

Купити довідник з математики краще в Knigovo

Ми пропонуємо посібники, які відповідають освітній програмі та розроблені видатними методистами України.

Також на нашому сайті можна придбати фізика навчально практичний довідник, довідники з хімії.

Довідник з алгебри та геометрії ЗНО забезпечує високу оцінку абітурієнту, дозволяє швидко та якісно підготуватися до заліку.

0
Ціна, грн
Автор
Рік видання