• ГОЛОВНА
  • Незвичайна математика Женя Кац

Незвичайна математика Женя Кац

Мишематика, Незвичайна математика від Жені Кац - це захоплююча прогулянка в світ логіки і математики для дітей молодшого віку.
42 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки
Підготовка дошкільнят до першого класу є важливим питанням для батьків і вчителів початкової школи. Діти краще сприймають цікаво подану інформацію в ігровій формі, тому важливо підібрати якісну літературу для знайомства дітей з точними науками.
На нашому сайті ми пропонуємо безліч професійно складених посібників, які відповідають новій освітній програмі Нуш.
Чому треба придбати посібник Математика для дошкільнят книги Жені Кац
Всім відомо, що діти краще вчаться і запам'ятовують в процесі гри. Тому незвичайна математика для дітей автора Жені Кац користується великою популярністю. Посібник складається з нестандартних завдань. Приклади підібрані таким чином, щоб у дитини не виникли стереотипи при вивченні рахунку, і з'явилося бажання освоювати нові знання з математики. Незвичайна математика і серія цікавих яскравих зошитів підходять дітям 4-8 років.
Незвичайну математику Женя Кац можна купити в Україні. На нашому сайті ви знайдете повний комплект посібників для будь-якого віку - дошкільнят та дітей, які вже пішли в перший клас. Женя Кац незвичайна математика можна придбати в місті Харків.
Керівництво ефективне для розвитку:
уваги; логічного мислення;
нестандартного підходу до вирішення завдань.
Люблячі батьки не помиляться, якщо почнуть знайомити свого малюка з математикою, викладеної в авторських посібниках. Навчальну книгу Жені Кац незвичайна математика можна придбати в Одесі.
За допомогою цього робочого зошита дитина вчиться рахувати, довівши це вміння до автоматизму. Правильна відповідь вундеркінда НЕ БУДЕ супроводжуватися складанням прикладів в стовпчик. Також посібник містить багато цікавих завдань, які розвивають логіку:
карти подорожей;
піраміди;
лабіринти; рядки; симетрія і багато іншого.
Посібник містить цікаві завдання, над якими буде цікаво подумати і дорослому. 

Як легко купити книгу Незвичайна Математика Женя Кац
У нашому інтернет магазині ви знайдете все друковані серії незвичайної математики. За більш ніж 10 одиниць товару, Knigovo надає знижку на покупку. Також у нас можна журнали для вчителя купити прямо зараз, або замовити розвивальне навчання Математика Петерсон.
Незвичайна математика Жені Кац перетворить нудний предмет в сучасну науку, до навчання якої хочеться повертатися.
0
Ціна, грн
Видавництво
Рік видання