Квілінг

Квілінг-це мистецтво створення плоских або об'ємних композицій зі скручених у спіралі паперових стрічок.
126 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Техніка квіллінг виникла в Європі в період кінця 14 століття - початку 15 століття.

У ці роки монахи створювали незвичайні медальйони,закручуючи край пташиного пера позолоченими краями. Звичайно, дуже шкода, що папір для квілінгу робили не якісно, і тому мало, що збереглося з тих часів. Однак техніка квілінгу, і саме по собі мистецтво квілінгу збереглося, а також стала дуже навіть популярна в наш час. 
Квіллінг став дуже популярний в Європі, але через використання кольорового паперу і високоякісного паперу мало хто міг дозволити собі займатися бумагокрутіннія, в основному мистецтво квілінгу, використовувалося в багатьох верствах суспільства.

Квіллінг для дітей від виробника паперу - це найширший вибір якісної кольорового паперу для квілінгу, який можна купити оптом і в роздріб прямо у нас на сайті.

У 15-х століттях бумагокрутіння вважали мистецтвом, а ось в 20-х століттях квіллінг майже був забутий. Але в кінці 21 століття квіллінг знову повернулося і стало перетворюватися на справжнє мистецтво. Принцеса Єлизавета також захоплювалася квілінгом, і багато її роботи збереглися до наших днів. За допомогою квілінгу можна зібрати майже все, наприклад букет квітів, тварин, вазу для цукерок. 

З папером у нас асоціюються такі вистави як недовговічність і неміцність, але мистецтво квіллінг - це можливість зробити, побачити щось незвичайне і проявити свою майстерність, і напевно перевірити свої нерви.

0
Ціна, грн
Рік видання