ДПА

Підготовка для Державної Підсумкової Атестації.
129 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Державна підсумкова атестація грає важливу роль в подальшому житті кожного учня. Тому важливо вибрати якісні посібники з докладно поданою інформацією, яка складена згідно з вимогами нової освітньої програми.

На нашому сайті можна купити посібник ДПА відповіді за новітніми освітніми стандартами, який допоможе якісно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.

Підготовка до ДПА може бути легкою, якщо вибрати посібник, який відповідає необхідному рівню складності.

ДПА: відповіді з яких предметів варто придбати

На нашому сайті запропонований збірник дпа українська мова видавництва Освіта 2020 року. Посібник оформлений у зручному форматі, випускається у м'якій обкладинці. Зміст і формат завдань повністю співпадає із запропонованими на ЗНО питаннями з поглибленим рівнем.

Посібник включає 10 варіантів тренувальних питань для якісної підготовки.

Посібник містить:

  • тестові завдання;
  • відповіді для контролю та самоконтролю.

Завдання мають різний рівень складностей, тому дозволяють всебічно підготуватись до ЗНО без репетитора.

У кожному варіанті передбачено виконання завдань в усіх форматах.

Для чого потрібен посібник з ДПА

Ми пропонуємо придбати ДПА з математики для проведення тестування в 2021 році. Посібник буде корисний як учням, так і вчителям. Збірник має багато однакових за складністю задач. На останніх сторінках посібника розміщений орієнтовний зразок бланка відповідей для завдань першої та другої частини. Це робиться для того, щоб у випадку помилки при первинному заповненні, учень мав змогу поставити відмітку повторно, вже без помилки.

При виконанні іспиту з англійської мови, важливу роль відіграють комунікативні вміння, які формуються на основі мовних знань та навичок. Для якісної підготовки до опитування пропонуємо заказати у нас ДПА з англійської мови. Посібник відповідає державним стандартам та навчальним програмам затвердженим Міністерством освіти та науки. Зміст викладених завдань базується на автентичних зразках мовлення, прийнятих в англомовних країнах.

Де можна купити ГДЗ ДПА

На нашому сайті можна придбати навчальний посібник ДПА з будь-якого предмета. Якщо заказ перевищує 10 одиниць — покупець отримує вигідну знижку.Також в інтернет-магазині Knigovo у наявності є посібники підготовка до зно 2021 зошити та підручники 1 клас нуш.

ДПА відповіді допоможуть учневі вдало підготуватись до іспиту та впевнено заробити гарну оцінку, без допомоги репетиторів.

0
Ціна, грн
Автор
Вік