Російська мова 1 клас

1 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Категорія містить підручники з російської мови для 1 класу по Новій програмі авторів: Стативка В. И., Самонова Е. И., Лапшина И. Н., Зорька Н. Н., Вербецкая Е. В., Купцова Л. Г.

Рекомендовані Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.

Нова програма: підручники з російської мови

Вашій увазі пропонуються підручники з дисципліни "Російська мова" (1 клас), купити які ви можете, оформивши відповідну заявку на нашому сайті. Доступна ціна, комфортні умови замовлення і гнучка система знижок при замовленні в оптовому обсязі - головні переваги інтернет-магазину Knigovo.

У нашому електронному каталозі ви знайдете навчальні матеріали, рекомендовані Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.

Проста, але чітко структурована подача матеріалу, яскраві зображення, що запам'ятовуються, - це той формат, який допоможе вашій дитині легко і невимушено сприймати необхідну інформацію. Робота за підручниками для 1-го класу допомагає дітям поліпшити свої комунікативні здібності, навчитися слухати і висловлювати свої думки.

Завдання будь-якого підручника для початкової школи полягає в тому, щоби бути не тільки інформативним, але і зацікавити дитину, захопити її грою, не нав'язуючи самого навчання, а стимулюючи розвиток базових навичок, які допоможуть дитині в подальшому процесі вивчення більш складних тем основних дисциплін.

Звертаємо вашу увагу, що обов'язковими помічниками вашої дитини у вивченні дисципліни "Російська мова" в 1 класі буде підручник та робочий зошит, саме тому для вашої зручності по кожній позиції з нашого каталогу ми рекомендуємо вам ознайомитись з супутніми товарами.

Замовляючи підручник з російської мови (1 клас), не забувайте, що ми готові надати вам знижку в разі оптового замовлення. Більш того, в разі об'ємного замовлення, що перевищує мінімальне значення, ми беремо на себе витрати на доставку.

Хочете дізнатися більше про переваги замовлення підручників за новою програмою для учнів 1-го класу? Тоді вам слід зв'язатися будь-яким зручним вам способом з представниками нашого інтернет-магазину Knigovo і задати запитання.


0