Шановні покупці!
Комплектація замовлень починається лише після оплати замовлення! Термін комплектації залежить від об'єму замовлення та може складати до 14 РОБОЧИХ днів.

ЗАМОВЛЕННЯ НА КЛАСИ КОМПЛЕКТУЮТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВО!

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕНЬ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНА. МИ ПОВІДОМИМО ПРО МОЖЛИВІСТЬ СПЛАТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ!

Замовлення, які оформлені після 29.12.2021 будуть оброблені після новорічних свят.
У разі відмови від вже сплачених замовлень - кошти повернуться до Вас протягом 5-х робочих банківських днів. Запит на повернення коштів можна залишити у Telegram або Viber. Термін відповіді менеджера може складати до 12 годин.


Як оформити замовлення? ⇒


Російська мова 1 клас

1 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Категорія містить підручники з російської мови для 1 класу по Новій програмі авторів: Стативка В. И., Самонова Е. И., Лапшина И. Н., Зорька Н. Н., Вербецкая Е. В., Купцова Л. Г.

Рекомендовані Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.

Нова програма: підручники з російської мови

Вашій увазі пропонуються підручники з дисципліни "Російська мова" (1 клас), купити які ви можете, оформивши відповідну заявку на нашому сайті. Доступна ціна, комфортні умови замовлення і гнучка система знижок при замовленні в оптовому обсязі - головні переваги інтернет-магазину Knigovo.

У нашому електронному каталозі ви знайдете навчальні матеріали, рекомендовані Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.

Проста, але чітко структурована подача матеріалу, яскраві зображення, що запам'ятовуються, - це той формат, який допоможе вашій дитині легко і невимушено сприймати необхідну інформацію. Робота за підручниками для 1-го класу допомагає дітям поліпшити свої комунікативні здібності, навчитися слухати і висловлювати свої думки.

Завдання будь-якого підручника для початкової школи полягає в тому, щоби бути не тільки інформативним, але і зацікавити дитину, захопити її грою, не нав'язуючи самого навчання, а стимулюючи розвиток базових навичок, які допоможуть дитині в подальшому процесі вивчення більш складних тем основних дисциплін.

Звертаємо вашу увагу, що обов'язковими помічниками вашої дитини у вивченні дисципліни "Російська мова" в 1 класі буде підручник та робочий зошит, саме тому для вашої зручності по кожній позиції з нашого каталогу ми рекомендуємо вам ознайомитись з супутніми товарами.

Замовляючи підручник з російської мови (1 клас), не забувайте, що ми готові надати вам знижку в разі оптового замовлення. Більш того, в разі об'ємного замовлення, що перевищує мінімальне значення, ми беремо на себе витрати на доставку.

Хочете дізнатися більше про переваги замовлення підручників за новою програмою для учнів 1-го класу? Тоді вам слід зв'язатися будь-яким зручним вам способом з представниками нашого інтернет-магазину Knigovo і задати запитання.


0