Букварі за новою програмою

1 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Категорія містить букварі за новою програмою.

Буквар - навчальний посібник для навчання грамоти. Буквар допомагає учням засвоїти друковані і прописні букви і їх звукові значення, навчитися читати разом найпростіші склади і слова і правильно розуміти прочитане, вміти читати і розуміти невеликі тексти і вміти писати найпростіші слова та пропозиції.

Авторів: Рудяков А. Н., Вашуленко М. С., Захарійчук М. Д. та інші.

Рекомендовані МОН України.

Букварі за новою програмою

Кожен дорослий з дитинства пам'ятає свій перший буквар, ажде саме з цієї книжечки починається довгий шлях освіти будь-якої людини. В нашому інтернет-магазині ви знайдете букварі і читанки, які допоможуть малечі зробити свої перші кроки на шляху до розуміння грамоти. Цей посібник ідеально підходить для її вивчення.
Зрозуміло, що буквар є незамінним для того, щоб допомогти маленьким швидко засвоїти найпростіші поняття грамоти. З таким помічником, як перший буквар, дитина зможе вивчити друковані и прописні літери, співвіднести їх із звуковим значенням, а також зробити перші кроки у читанні, починаючи зі складів і поступово переходячи до слів. Завдяки простій подачі інформації і великій кількості яскравих картинок, дитина зможе правильно зрозуміти прочитане, поступово переходячи від словосполучень до речень, і далі до невеличких текстів. Букварі, створені авторами з урахуванням сучасних реалій підвищеної інформативності навколишнього середовища, місять матеріали, спрямовані на розширення словникового запасу дитини, розвитку мовлення та звукового аналізу мови.
У нас ви зможете замовити:

  • Буквар М.С. Вашуленко 1 клас, що рекомендований Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Наведені у букварі головоломки та ребуси, а також різноманітні малюнки допоможуть дитині швидче засвоїти викладений матеріал. Структура підручника розподіляє його на три частини: добукварну, букварну та післябукварну.
  • Буквар М.Д. Захарійчук В.О. Науменко, який відповідає вимогам нової програми. Цей підручник є невід'ємною складовою частиною навчально-методичного комплекту для учнів початкової школи. Працюючи з цим букварем, вчителю буде легше викладати матеріал та спонукати учнів покращувати свої навички читання та робити перші кроки у напрямку грамотного письма.

Звертаємо вашу увагу на те, що в нашому каталозі ви можете найти супутні матеріали, що знадобляться учням, які навчатимуться у першому класі, зокрема зошит з читання та розвитку мовлення, першокласні прописи, уроки навчання грамоти і т.і.
Окрім широкого асортименту, до переваг нашого книжкового інтернет-магазину Knigovo можна віднести:

  • Демократичні ціни. Пам'ятайте про те, що наш інтернет-магазин пропонує своїм клієнтам скористатися гнучкою системою знижок, суть якої полягає в тому, що при більшому об’ємі замовлення ви отримаєте більшу знижку.
  • Зручні, прості і зрозумілі умови для замовлення товарів з доставкою по території України. У відповідному розділі ви зможете знайти всю необхідну інформацію про те, як замовити букварі, читанки або інші товари з каталогу нашого сайту.

Користуючись перевагами нашого інтернет-магазину, ви зможете купити Буквар наступних авторів: Вашуленко М. С., Захарійчук М. Д., Рудяков А. Н. та інших.
Для того, щоб довідатися більше про переваги замовлення підручників за допомогою нашого інтернет-магазину, ви можете зв’язатися з консультантами Knigovo будь-яким зручним вам способом.

0