6 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Категорія містить підручники з математики для учнів 1 класів за Новою програмою. Авторів: Рівкінд Ф. М., Богданович М. В. та інших.

Рекомендовані МОН України.


Підручники з предмету “Математика” для 1 класу

Немає потреби в тому, щоби доводити необхідність вивчення математики. Ця дисципліна є необхідною для вступу на більшість із найпопулярніших спеціальностей, проте, це не є головним, адже базові математичні навички знадобляться в житті кожній без виключення людині.
Зробивши замовлення на нашому сайті, ви зможете купити підручники курсу “Математика 1  клас” за вигідними цінами.
В нашому онлайн-каталозі ви знайдете підручники, які відповідають новій програмі навчання, що затверджена Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, зокрема наступні:

  • “Математика” 1 клас. Авт: М. Богданович, Г. Лишенко, рекомендований МОНМСУ. Серед переваг даного підручника варто відзначити просту подачу базової інформації, яка допоможе дитині освоїти лічбу та сформувати вміння порівнювати значення, розуміти математичні знаки та відповідні до них дії. Додаткові вправи, наведені у кожному окремому розділі, допомагають засвоїти та заглибити отриманні під час уроків знання.
  • А також “Математика” 1 клас наступних авторів: С. Скворцова і О. Онопрієнко, О.Митник і О. Гайштут, О. Гісь і І. Філяк, А. Заїка і С. Тарнавська та інших.

Більше того, на нашому сайті ви зможете знайти супутні товари, які знадобляться учням, а також вчителям, викладаючим цю дисципліну у початковій школі.
Якщо вам потрібно замовити книжку “Математика 1 клас”, то ми з радістю допоможемо вам зробити замовлення. Більше того, замовляючи підручники у великій кількості ви можете розраховувати на знижку та, у деяких випадках, покриття витрат на доставку. Більш детальну інформацію ви можете отримати у наших консультантів.

Переваги замовлення підручників в інтернет-магазині Knigovo

Якщо ви добре знайомі з тим, як можна швидко, зручно та вигідно замовити підручник через інтернет, то вам варто ознайомитися з перевагами нашого онлайн-магазину. До основних із них можна віднести:

  • Широкий асортимент підручників для учнів різних класів та методичних матеріалів для викладачів.
  • Зручні умови замовлення онлайн та по телефону.
  • Приємні ціни та знижки.

Щоб дізнатися більше по те, як вигідно зробити замовлення на нашому сайті, вам варто зв’язатися з представниками інтернет-магазину Knigovo. Для цього ви можете використати онлайн-чат, послугу “передзвоніть мені” або подзвонити нам за номером, наведеним на нашому сайті.