5 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Навчальні посібники «Планета Міркувань» (класи 1, 2, 3 та 4) написані для дітей віком від 6 до 12 років. Посібники написані у легкій формі і наповнені радістю.

Завдання курсу - формувати у дітей здатність до аналізу та синтезу, узагальнення та конкретизації, абстрагування та переносу, вміння класифікувати, порівнювати та виділяти суттєве, мислити за аналогією, бачити відмінності та закономірності, знаходити причинно-наслідкові зв’язки, розвивати логічне та комбінаторне мислення, а також вміння мислити асоціативно, шукати нестандартні підходи до розв’язання задач, розвиваючи тим самим евристичне творче мислення.

В посібниках також запропоновано ряд завдань на розвиток просторової уяви,  пам'яті, уваги та кмітливості.

Автор пропонує серію розвиваючих завдань і головоломок, які стимулюють роботу дитячого мозку, пробуджують творчість, дарують радість здогадки.

 

Підручники з предмету “Логіка” для 1 класу

Логіка - це один із найцікавіших предметів, що викладаються у сучасній школі. Цей курс передбачає своєї метою формування та розвиток здатностей до аналізу інформації, її узагальнення та систематизації, синтезу та абстрагування. Маленькі учні зможуть навчитися порівнювати, класифікувати та виокремлювати суттєве. Посібники серії “Планета Міркувань”, що створені за програмою О. Гісь, включають базові поняття та спрямовані на поступовий розвиток логічних навичок дітей, що навчаються у початковій школі.
В каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете посібник для вчителя курсу “Логіка” (1-4 класи) авторської програми О. Гісь та “Планета Міркувань. Навчальний посібник з розвитку мислення”.
До уваги користувачів нашого сайту! Щоб вам було простіше знайти в каталозі нашого інтернет-магазину товари, що можуть вас зацікавити, ми спеціально розмістили рекомендовані товари. Ми прагнемо того, щоб ви могли зекономити не тільки власні кошти, замовляючи товари за допомогою нашого сайту, але і заощадили ваш особистий час.
Серед переваг нашого інтернет-магазину Knigovo можна відзначити наступні:

  • Широкий асортимент. В нашому каталозі ви зможете знайти задачі на логіку для 1 класу, зошити, методичні та навчальні посібники, а також необхідні навчальні матеріали для учнів різних класів з інших предметів.
  • Демократичні ціни. Ми пропонуємо своїм онлайн-клієнтам вигідні умови замовлення товарів. Зокрема, при оптовому обсязі починають діяти знижки. Гнучка система знижок дозволяє скорочувати сукупні витрати при більшому замовленні. Крім того, при достатньо великому замовленні ми беремо на себе витрати на доставку.
  • Замовляючи товари для учнів і вчителів за допомогою нашого сайту, ви можете переконатися у перевагах онлайн-замовлення. З Knigovo ви зможете придбати необхідні вам товари вигідно, швидко та зручно.

Для отримання більш детальної інформації щодо товарів, представлених у нашому каталозі, умов замовлення, оплати та доставки, ви можете зручним вам способом зв’язатися з консультантами нашого книжкового інтернет-магазину.