Розвивальне навчання Математика Петерсон

Людмила Георгіївна Петерсон розробила комплексну програму навчання математики, для дітей від 3-х років до 9-го класу навчання загальноосвітньої школи. Методика навчання нетрадиційна, полягає в тому, що до всіх рішень дитина повинна дійти самостійно.
63 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Навчально-методичні посібники математика Петерсона Л.Г., у співавторстві з іншими спеціалістами, розроблені за спеціальною методикою, яка допомагає дітям вже з 3-х років засвоювати математичні знання.

Зошити та книги застосовуються вчителями для проведення цікавих уроків, самостійної роботи школярів, а також студентами вищих навчальних закладів, батьками, які допомагають дитині перевірити знання вдома. Посібники Петерсона купити оптом в Харкові та інших містах України можна за вигідною ціною в інтернет-магазині knigovo.org.ua.

Математика по Петерсону орієнтована на розвиток логічного, творчого мислення дитини, містить демонстраційні матеріали до кожного уроку. У посібниках та зошитах наведені методичні рекомендації з проведення занять, сценарії, цікаві завдання. Матеріали Петерсона з математики українською використовується як в старших групах дитячих садочків, так і для індивідуальної роботи батьків з дитиною. Поступово освоюючи нові знання, проводячи дослідницьку діяльність, дитина вивчає математичні поняття, вчиться складати словосполучення, вчитися вживати їх у своєму мовленні.

У нас можна замовити різні посібники Петерсона: математику 3 класу, робочий зошит для дошкільнят та учнів початкової школи.

Навчальні зошити «Раз - сходинка, два – сходинка» містить додаткові матеріали до програми математичного розвитку дітей, які формують любов до математичних знань, розвиває пізнавальне мислення та інтерес до завдань на логіку.

Цікавому вивченню предмету допомагає серія «Ігралочка», яка містить практичний курс математики. Викладені у посібнику матеріали містять сценарії занять, специфічні завдання для формування елементарних математичних уявлень, отримання досвіду вирішення завдань різної складності. Згідно рекомендацій автора, урок будується у формі бесіди, вирішення проблемних ситуацій, модулювання, експериментування або ігри.Ігралочку Петерсона купити в Украині комплектом можна на нашому сайті, попередньо заповнивши заявку для доставки товару.

Посібники Петерсона купити в будь-якому місті можна через онлайн замовлення. Ми відправимо будь-який товар протягом кількох днів. Крім того, на нашому сайті представлені посібники з розвитку критичного мислення учнів для різного віку з цікавими завданнями.

0
Ціна, грн
Видавництво
Рік видання