Уважаемые покупатели!
Комплектация заказов проходит в течении 3-5 рабочих дней из-за высокой нагрузки. Мы помним о каждом покупателе! Ожидайте звонка менеджера ПОСЛЕ комплектации заказа! Спасибо за понимание, с любовью, магазин "KNIGOVO"

Минимальная сумма заказа на данный момент: 500 грнЗНО 2021

Категорія ЗНО 2021 містить збірники з необхідних вам предметів до складання іспиту за шкільною програмою. При замовленні оптом діє пропозиція – безкоштовна поставка.
70 ПопулярныеНедорогиеДорогиеНовинки

ЗНО 2021

Складання ЗНО 2021 року — важливий етап для кожної молодої людини. Учні, які здобуватимуть повну середню загальну освіту, будуть здавати екзамени з чотирьох предметів. ЗНО 2021 предметами, які вважаються обов'язковими — є математика та українська мова, інші дві освітні галузі учень обирає самостійно, на власний розсуд.

Питання 2021 рік ЗНО чітко відповідають стандартам Міністерства освіти та науки. Оновлена інформація допоможе повноцінно оволодіти всією необхідною інформацією, почувати себе впевнено на екзамені. На сьогодні до запитань незалежного оцінювання підготуватись легко, завдяки наявності гарної літератури з усіма необхідними матеріалами.

ЗНО 2021 предмети для якісної підготовки

ЗНО 2021 предмети для якісної підготовки Збірники ЗНО 2021 необхідні для успішного складання іспитів за шкільною програмою. Посібники на нашому сайті будуть в нагоді не тільки школярам, а і всім бажаючим отримати сертифікат для вступу в вищі навчальні заклади.

ЗНО англійська мова 2021 представляє собою навчально-практичний довідник. Теоретичний матеріал, поданий в оригінальному форматі, дає можливість абітурієнту з найменшими витратами часу знайти потрібну відповідь на питання. Збірник має практичні роботи, які допоможуть перевірити свої знання і вміння користуватися здобутою інформацією. Посібник є головним помічником для підготовки до важливих екзаменів ЗНО та ДПА.

Кому необхідний посібник:

  • учням загальноосвітніх шкіл;
  • абітурієнтам;
  • вчителям;
  • репетиторам з англійської мови.

В нашому інтернет-магазині купуйте ЗНО 2021 українська мова. Посібник повністю відповідає поточній програмі, сприяє легкій та якісній підготовці до іспитів.

Обов'язкове зно з математики 2021: переваги

За допомогою наших посібників підготовка до ЗНО буде легкою, та не потребуватиме участі репетитора. Обов'язкове ЗНО з математики 2021 містить типові тестові завдання, які повністю відповідають оновленій програмі ЗНО. Довідник охоплює весь шкільний курс, тому забезпечує повноцінну підготовку до екзамену.

Також на Knigovo ви можете придбати іншу літературу, складену згідно нової шкільної програми. ДПА 2021 рік 4 клас та довідники для початкової школи купуйте в роздріб та оптом. Наші постійні клієнти отримають приємні знижки, та при умові великого заказу, забезпечуємо безкоштовну доставку.

ЗНО 2021 року — це важлива подія для кожного учня, який здобуває середню освіту. Якісна підготовка з гарною навчальною літературою забезпечує високі бали та вступ в бажаний вищий навчальний заклад.