Альбом Творчість у дитячому садку 3-4 роки Частина 1 Авт І Панасюк Ранок 17198

17198
Альбом Творчість у дитячому садку 3-4 роки Частина 1 Авт І Панасюк Ранок - фото 1
Альбом Творчість у дитячому садку 3-4 роки Частина 1 Авт І Панасюк Ранок - фото 1
Альбом Творчість у дитячому садку 3-4 роки Частина 1 Авт І Панасюк Ранок - фото 2
Альбом Творчість у дитячому садку 3-4 роки Частина 1 Авт І Панасюк Ранок - фото 3
Альбом Творчість у дитячому садку 3-4 роки Частина 1 Авт І Панасюк Ранок - фото 4
Альбом Творчість у дитячому садку 3-4 роки Частина 1 Авт І Панасюк Ранок - фото 5
Альбом Творчість у дитячому садку 3-4 роки Частина 1 Авт І Панасюк Ранок - фото 6
Альбом Творчість у дитячому садку 3-4 роки Частина 1 Авт І Панасюк Ранок - фото 7
78,00 грн
15
11,70 грн
66,30 грн
66,30 грн 15

*може складатися зі всього асортименту сайту

3500 грн

АЛЬБОМ ТВОРЧІСТЬ У ДИТЯЧОМУ САДКУ 3-4 РОКИ ЧАСТИНА 1 АВТ І ПАНАСЮК РАНОК

Цей альбом створений спеціально для дітей віком 3-4 роки з метою розвитку їх творчих здібностей та уяви. Він є частиною програми для дитячих садків, а також може бути використаний вдома під час ігор та розваг.

У цій першій частині альбому ви знайдете різноманітні завдання та вправи, спрямовані на розвиток творчості дитини. Вони охоплюють такі напрямки, як малювання, ліплення, робота з різними матеріалами, аплікації, музика та ритміка, театральна діяльність тощо.

Кожне завдання супроводжується інструкцією та поясненням, що допомагає як дитині, так і дорослим зрозуміти, як правильно виконувати вправу. Це сприяє не лише розвитку творчих здібностей дитини, але й формуванню її умінь та навичок.

Завдяки альбому "Творчість у дитячому садку" діти отримують можливість вільно виражати свої почуття, думки та ідеї через творчий процес, що сприяє їхньому загальному розвитку та самовираженню.

В альбомах "Творчість у дитячому садку" (1 та 2 частини) ви знайдете опис 40 занять з прикладами та алгоритмом роботи до кожного з них. Оригінальність занять пропонованої серії полягає в авторській розробці комплексної подачі виховного, пізнавального, розвивального матеріалу. Це віршовані рядки для супроводу малювання,пасивна та активна пальчикова гімнастика, українські народні та авторські казки, поради щодо музичного ряду та попередньої роботи.

Дитина навчиться малювати лінії, круги, крапки, мазки на означеній лінії пальчиками, долоньками, патичком, штампом, трафаретом, пензлем, ватяними паличками, олівцем, зім'ятим папером, створить перший орнамент, візерунок.

Родзинка даної серії - владка-казка, елементи якої малює дитина, що додає емоційного імпульсу до творчості та є стимулом розвитку самостійності, мислення, мовлення, пізнавальної діяльності малюка.

НОВА ПОШТА - від 70 грн
УКРПОШТА - від 55 грн
КУР’ЄР (Нова пошта) - від 100 грн
mastercard
visa
cash
На "Альбом Творчість у дитячому садку 3-4 роки Частина 1 Авт І Панасюк Ранок" ще не залишали відгуки!

Станьте першими!