Лісова школа 5+ Вчимось визначати час Г. Дерипаско В. Федієнко Школа 17197

17197
Лісова школа 5+ Вчимось визначати час Г. Дерипаско В. Федієнко Школа - фото 1
Лісова школа 5+ Вчимось визначати час Г. Дерипаско В. Федієнко Школа - фото 1
Лісова школа 5+ Вчимось визначати час Г. Дерипаско В. Федієнко Школа - фото 2
Лісова школа 5+ Вчимось визначати час Г. Дерипаско В. Федієнко Школа - фото 3
50,00 грн
22
11,00 грн
39,00 грн

*може складатися зі всього асортименту сайту

3500 грн

ЛІСОВА ШКОЛА від 5 років ВЧИМОСЬ ВИЗНАЧАТИ ЧАС Г. ДЕРИПАСКО В. ФЕДІЄНКО ШКОЛА

Книга "Лісова школа 5 . Вчимося визначати час" авторства Г. Дерипаско та В. Федієнко допоможе вашим дітям зрозуміти, як правильно визначати час, використовуючи циферблат годинника. Ця книга буде корисною для дітей 5 років і старших.

Книга містить ігри, завдання та вправи, які допоможуть дітям зрозуміти, як функціонує годинник та як правильно визначати час. Крім того, книга містить багато ілюстрацій та зображень годинників, що допоможе дітям краще зорієнтуватися в темі.

Купуйте книгу "Лісова школа 5 . Вчимося визначати час" в нашому інтернет-магазині Кнігово за доступною ціною та допоможіть своїм дітям зрозуміти, як правильно визначати час.

Лісова школа 5 Вчимось визначати час Г. Дерипаско В. Федієнко Школа. Герої цього зошита прийшли до Вас зі сторінок книг «Дивовижні пригоди в лісовій школі» дитячого письменника Всеволода Нестайка.

Ми щиро радимо Вам цю напрочуд цікаву й корисну книжечку яка навчить вашого малюка визначати час. Для багатьох дiтей ШКОЛА видається чимось невiдомим, складним i дуже серйозним, але герої серії "Лісова школа" доведуть що це не так. Уважні й турботливі казкові вчителі перетворять навчання вашого малюка на гру. Усі вони разом познайомлять майбутнього учня з основними шкільними правилами та поняттями.

Рекомендовано для індивідуальних і групових занять з дітьми віком від 5 років. Увага! Усі тексти зошита призначено для читання дорослими дітям!

НОВА ПОШТА - від 70 грн
УКРПОШТА - від 55 грн
КУР’ЄР (Нова пошта) - від 100 грн
mastercard
visa
cash
На "Лісова школа 5+ Вчимось визначати час Г. Дерипаско В. Федієнко Школа" ще не залишали відгуки!

Станьте першими!