ЗНО 2022 Українська мова та література Частина II Авраменко О. Грамота 13869

13869
ЗНО 2022 Українська мова та література Частина II Авраменко О. Грамота - фото 1
ЗНО 2022 Українська мова та література Частина II Авраменко О. Грамота - фото 1
160,00 грн
20
32,00 грн
128,00 грн
128,00 грн 20

*може складатися зі всього асортименту сайту

3500 грн

Комплект книг для підготовки до ЗНО з української мови та літератури авторства Олександра Авраменка радять як педагоги шкіл, так і викладачі курсів з ЗНО. І серед запитів "довідники ЗНО 2022" саме його посібники є найбільш популярними. На це є кілька причин.

По-перше, українська мова та література - іспит обов`язковий, хоча в 2022 році випускники зможуть обирати, здавати його повну версію - мова та література - чи тільки мову у відповідності до своїх цілей. По-друге, раціонально обрати саме тести Авраменко до ЗНО 2022, адже він є автором підручників з мови і літератури, за якими навчається більшість учнів країни.

Як побудовано книги

Як відомо, посібник має дві частини. Їх замовляють найчастіше в комплекті, але можна замовити і окремо, якщо вам потрібна, наприклад, виключно Авраменко ЗНО 2022 2 частина.

У першу частину посібника у свою чергу входять 2 частини, відведені під підготовку до мовного тесту і окремо до тесту з літератури. Всі теми викладені відповідно до програми ЗНО на 2022 р. Матеріал викладається доступною мовою і в стислому вигляді. Кожна тема, крім конспективного викладу теорії, доповнена прикладами, вправами і завданнями у вигляді тестів, за допомогою яких і проходить тренування необхідних навичок. Також книга містить відповіді на всі завдання. Але чим відрізняється збірник завдань ЗНО укр. мова 2022 Авраменко частина 2?

Саме друга частина має дванадцять варіантів тестів формату ЗНО. Тобто концепція книг передбачає повторення теорії, виконання вправ і тестових завдань по першій частині, а надалі підготовка полягає в тренуванні саме на тестах формату ЗНО у частині другій. Це дуже корисно, бо ці тести мають свою специфіку, а також дуже важливо для цілісного усвідомлення, як будується тест, який час потрібен для його виконання, як його розподілити, які типи завдань легкі чи складні для учня і таке інше. Якщо ви добре знаєтеся на рідній мові, такий посібник, як українська мова і література ч 2 ЗНО 2022 Авраменко все одно стане вам у нагоді, адже більшість з тих, хто складає тест ЗНО, робить це вперше.

До збірника увійшли завдання різної складності. Він цілком відповідає програмі середньої школи з української мови та літератури. Купити Авраменко ЗНО 2022 українська 2 частина - це вірне рішення для тих, хто прагне високих балів. А для найкращого результату радимо вам Авраменко ЗНО 2022 комплект купити який можна на нашому сайті. Регулярних занять за цією системою цілком достатньо, аби вдало скласти іспит!

ЗНО 2022 Українська мова та література Частина 2 Авраменко О. Грамота. 

 
<bПосібник для="" підготовки="" до="" ЗНО="" Українська="" мова="" та="" література,="" частина="" ii<="" b=""> Збірник завдань у тестовій формі. Збірник містить завдання в тестовій формі з української мови та літератури різного рівня складності. У виданні подано сім варіантів орієнтовного тесту у форматі ЗНО. </bПосібник>
<bПосібник для="" підготовки="" до="" ЗНО="" Українська="" мова="" та="" література,="" частина="" ii<="" b=""> Посібник укладено відповідно до чинних програм з української мови та літератури для закладів загальної середньої освіти й програми ЗНО..Завдання відповідають новому формату сертифікаційної роботи з української мови і літератури до ЗНО-2022. </bПосібник>
Видання призначене для якісної підготовки старшокласників до проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.
НОВА ПОШТА - від 70 грн
УКРПОШТА - від 55 грн
КУР’ЄР (Нова пошта) - від 100 грн
mastercard
visa
cash
На "ЗНО 2022 Українська мова та література Частина II Авраменко О. Грамота" ще не залишали відгуки!

Станьте першими!