ЗНО 2022

Підготовка до Зовнішнього Незалежного Оцінювання!
ЗНО 2020-2022
288 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Посібники для підготовки до ЗНО 2021 з тестовими завданнями для різних предметів допомагають учневі якнайкраще підготуватися до перевірки знань, поринути у реальну атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання, дізнатися про свої потенційні здібності у складанні випробування. Матеріали розроблені для вчителів, випускників шкіл, ліцеїв, гімназій, охочих вступити до вищого навчального закладу, а також репетиторів.

Книги ЗНО 2021 відповідають програмам з різних предметів, затверджених Міністерством освіти і науки України. Посібники успішно використовуються для підготовки до занять, оцінювання знань учня з певної теми на уроках, а також виконання домашніх завдань.

В інтернет-магазині knigovo.org.ua зібрані посібники для школярів та вчителів для підготовки ЗНО 2021, купити які можна за вигідною ціною. У нас також можна замовити словник іншомовних слів, який допоможе більш ефективно підготуватися до випробувань.

За допомогою опрацювання тестових завдань з математики ЗНО 2021 та з інших предметів, дитина має можливість перевірити свої знання, вивчити додаткові матеріали для заповнення прогалин у знаннях. Правильні відповіді на завдання зазвичай подаються наприкінці посібника, щоб учень міг самостійно проходити тренувальні вправи.

Книги для ЗНО англійської мови 2021 розроблені не тільки для перевірки знань учня, а й містять корисні пояснення окремих тем. Завдання підібрані таким чином, щоб дитина могла вільно висловлювати свої думки іноземною мовою, писати твір, будувати діалоги. У посібниках можуть бути подані приклади написання висловлювань.

Література з підготовки до випробувань, зокрема до ЗНО 2021 по біології містить різноманітні варіанти перевірки знань. Таким чином, дитина може підготуватися всебічно, знати наперед, на яку кількість балів вона може розраховувати та які теми потрібно повторити.

Закриті завдання передбачають обрати правильну відповідь з кількох запропонованих, встановити логічний зв’язок між парами слів. Відкритий тип перевірки знань передбачає надання розгорнутої відповіді, тобто висловлювання власної думки.

Крім різноманітної літератури, в інтернет-магазині knigovo.org.ua можна замовити канцтовари для школи, асортимент яких постійно поповнюється. Ми пропонуємо тільки якісні товари та оформляємо доставку замовлення в будь який населений пункт.

0
Ціна, грн
Автор