Дуже задоволена покупкою експрес перевірки до підручника "Я досліджую світ" 4 класу за програмою Шияна Р. від видавництва Ранок. Картки дозволяють швидко та ефективно перевірити знання дитини з кожної теми, а також виявити слабкі місця та працювати над ними. Матеріал на картках цікавий та зрозумілий для дитини, що робить процес навчання більш захопливим. Дуже задоволена покупкою та рекомендую всім батькам, які хочуть ефективно допомагати своїм дітям у навчанні матеріалу з предмету "Я досліджую світ". Дякую магазину knigovo.org.ua за швидку доставку та якісний сервіс!
Експрес-перевірка Я досліджую світ Дидакта 4 клас НУШ До підручника І. Грущинської та ін. Авт: Муренец О. Г. Вид-во: Ранок 63565

15
9,00 грн
51,00 грн
15
*може складатися зі всього асортименту сайту
3500 грн
Нова українська школа НУШ Експрес перевірка ДИДАКТА Я досліджую світ 4 клас До підручника І. Грущинської Ранок.
Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, мета якої перевірити засвоєння вивченого матеріалу. Завдання дібрані таким чином, аби на їхнє виконання учні
витрачали не більше 7–10 хвилин.
Четвертокласники мають можливість здійснити самооцінку, зафарбувавши в зелений колір кружечки номерів правильно виконаних завдань. Призначений для учнів 4 класу закладів загальної середньої освіти.
НУШ Експрес перевірка ДИДАКТА Я досліджую світ 4 клас До підручника І. Грущинської Ранок Нова українська школа
- ISBN9786170973146
- Видавництво
- Автор
- До підручника
- Серія
- ОбкладинкаМ'яка
- Категорія
- ФорматА-5
- Стор.64
- Рік видання2021
- Тип
- Вік
- Клас
- ПрограмаНУШ
- Предмет
- Мова
НОВА ПОШТА - від 70 грн
УКРПОШТА - від 55 грн
КУР’ЄР (Нова пошта) - від 100 грн
Наталія
10.03.2023
ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
Популярні книги у категорії Я досліджую світ 4 клас НУШ
Покупці також шукають Методика Я досліджую світ 4 клас НУШ