ДПА 2021 Збірник завдань Біологія 9 клас Ягенська Г. Освіта 15893

15893
ДПА 2021 Збірник завдань Біологія 9 клас Ягенська Г. Освіта - фото 1
ДПА 2021 Збірник завдань Біологія 9 клас Ягенська Г. Освіта - фото 1
50,00 грн
20
10,00 грн
40,00 грн
40,00 грн 20

*може складатися зі всього асортименту сайту

3500 грн

Збірник має на меті допомогти випускникам 9-х класів повторити та закріпити знання з біології за курс основної школи. За своєю структурою збірник містить 12 варіантів атестаційних робіт для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїв, гімназій, колегіумів, а також загальноосвітніх закладів з поглибленим вивченням біології. Складові кожного варіанта такі.

Перша частина — 10 легких тестових завдань з однією правильною відповіддю із чотирьох запропонованих.

Друга частина — 8 оптимальних тестових завдань з однією правильною відповіддю із чотирьох запропонованих.

Третя частина — 7 тестових завдань, з яких три завдання з однією правильною відповіддю (з використанням зображень біологічних об’єктів чи схематичн... я на розсуд учителя.

П’ята частина містить 12 завдань: класифікувати біологічні об’єкти та явища (с. 59). Метою цих завдань є перевірка вміння розподіляти біологічні об'єкти і явища на певні групи залежно від їхньої будови, функціонування чи особливостей перебігу.

Шоста частина містить 24 завдання з відкритою відповіддю: змоделювати і спрогнозувати біологічні явища та процеси (с. 63). Завдання п’ятої і шостої частин складено для виконання лише учнями загальноосвітніх навчальних закла- дів (класів, груп) з поглибленим вивченням біології. Перелік завдань п’ятої і шостої частин розміщено окремо, після переліку завдань четвертої частини. Таким чином, у кожному варіанті для учнів загальноосвітніх навчальних закладів передбачено 25 тестових завдань (перша-третя частини) і 2 завдання з відкритою відповіддю (четверта частина).

Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів (класів, груп) з поглибленим вивченням біології передбачено 25 тестових завдань (перша-третя частини), одне завдання з короткою відповіддю на класифікацію біологічних об’єктів (п’ята частина) і три завдання з відкритою відповіддю (четверта і шоста частини). Відповіді на завдання четвертої, п’ятої і шостої частин учні записують на окремих аркушах. Оцінюють відповіді на всі завдання атестаційної роботи за рейтинговою шкалою, наведеною в таблиці 1.

Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з біології, екології та природознавства Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України

ДПА 2021 Збірник завдань Біологія 9 клас Ягенська Г. Освіта
НОВА ПОШТА - від 70 грн
УКРПОШТА - від 55 грн
КУР’ЄР (Нова пошта) - від 100 грн
mastercard
visa
cash
На "ДПА 2021 Збірник завдань Біологія 9 клас Ягенська Г. Освіта" ще не залишали відгуки!

Станьте першими!