51 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Швидко минув час, і маленький дослідник вже побував на своєму першому випускному в дитячому садочку. Тепер батьки готують дитину до першого класу, купляють портфель, шкільне приладдя, зошити. Це дуже важливий та трудомісткий період. У першу чергу батьки вирішують, де придбати підручники 1 клас. Наш інтернет-магазин пропонує купити навчальні посібники для першого класу за оновленою програмою, яка відповідає вимогам Міністерства освіти.

Перша книга Буквар 1 клас

Буквар 1 клас нуш– перша навчальна література для отримання грамоти дитиною. Учні засвоюють друковані та прописні літери, їх звукове значення, навчаються читанню, розумінню прочитаного завдяки якісним книжкам. Правильна подача теоретичної та графічної інформації в посібниках допомагає швидко виробляти навички читання та письма.

У каталозі нашого сайту ви зможете буквар нуш купити за доступною ціною. Також ви маєте можливість придбати підручники з англійської мови 1 клас та іншу літературу для початкової школи.

Особливості букваря НУШ

Книга буквар 1 клас має три основних блоки.

  1. Добукварна підготовка.
  2. Букварна підготовка.
  3. Післябукварик.

Основна мета блоків – забезпечити у дитини необхідний рівень знань для успішного подальшого навчання. Букварик накопичує словниковий запас учня, вдосконалює зв’язне мовлення, розвиває навички читання.

Рахувати, порівнювати, розуміти математичні терміни допоможе перший підручник з математики. Посібник з природознавства дає елементарні поняття про навколишній світ, екологію. Розвивати гармонію та красу дитині допоможе література з образотворчого мистецтва. Ми надаємо можливість забезпечити першокласника необхідною літературою у повному обсязі.

Купити буквар Нової української школи

Буквар перший клас –це початковий етап здобуття освіти вашого малюка. Вивчення алфавіту, кроки до осмисленого читання стануть надійною базою для засвоєння інших предметів у подальшому. В нашому каталозі представлений буквар, ціна якого доступна. Ми слідкуємо за змінами, які відбуваються у сфері освіти, тому періодично оновлюємо літературний асортимент.

Пропонуємо вигідні умови та знижки при оптовій закупівлі шкільних посібників. Доставка здійснюється в усі міста на території України за допомогою поштових послуг. Щоб придбати навчальну літературу, зробіть оформлення замовлення або зателефонуйте нам.