Хрестоматія Зарубіжна література 9 клас Нова програма Авт: Ніколенко О.М., Орлова О.В., Юлдашева Л.П. Вид: Грамота 17756

17756
Хрестоматія Зарубіжна література 9 клас Нова програма Авт: Ніколенко О.М., Орлова О.В., Юлдашева Л.П. Вид: Грамота - фото 1
Хрестоматія Зарубіжна література 9 клас Нова програма Авт: Ніколенко О.М., Орлова О.В., Юлдашева Л.П. Вид: Грамота - фото 1
70,00 грн
5
3,50 грн
66,50 грн
66,50 грн 5

*може складатися зі всього асортименту сайту

3500 грн

Посібник-хрестоматія відповідає чинній програмі із зарубіжної літератури для 5–9 класів 2012 зі змінами 2015–2017 рр., а також змісту підручника із зарубіжної літератури для 9 класу автори О. М. Ніколенко, М. О. Зуєнко, Б. В. Стороха, В. Г. Туряниця, О. В. Орлова.

У посібнику-хрестоматії вміщено програмні художні твори повністю й у фрагментах, а також дидактичні матеріали до них, що сприяють формуванню ключових і предметних компетентностей відповідно до Концепції Нової української школи. 

Він створені на підставі компетентнісного підходу й враховують Рекомендації Європейської Ради та досвід передових країн. 

Набуття певних умінь і навичок у процесі вивчення зарубіжної літератури допоможе учням підготуватися до життя в суспільстві, усвідомити своє місце в сучасному світі й духовні орієнтири для подальшого становлення особистості.  

Для, учителів, методистів.

Хрестоматія Зарубіжна література 9 клас Нова програма Авт: Ніколенко О.М., Орлова О.В., Юлдашева Л.П. Вид: Грамота
НОВА ПОШТА - від 70 грн
УКРПОШТА - від 55 грн
КУР’ЄР (Нова пошта) - від 100 грн
mastercard
visa
cash
На "Хрестоматія Зарубіжна література 9 клас Нова програма Авт: Ніколенко О.М., Орлова О.В., Юлдашева Л.П. Вид: Грамота" ще не залишали відгуки!

Станьте першими!