Зарубіжні твори

1499 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Сьогодні знання мови дуже цінуються, але далеко не кожний може похвалитися таким вмінням. Батьки школярів повинні подбати про вільне володіння дитини англійською мовою, для перспективного майбутнього при обранні професії. Крім базових шкільних знань, абітурієнту знадобиться спеціальна література для поглибленого вивчення іноземної мови.

На нашому сайті можна придбати посібник для вивчення англійської мови

Навчальний посібник англійської мови для легкого навчання

Англійський посібник для школярів викладений у вигляді тестів двох рівнів складності. Запропонований зміст відповідає новій освітній програмі, згідно вимог чинних стандартів з англійської мови 9-11 класів.

Англійський посібник для школярів використовується для:

  • самостійної роботи абітурієнтів;
  • тематичного оцінювання знань;
  • підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Посібник підходить для користування учнями, студентами вищих навчальних закладів, учителями та широкому колу людей, яким потрібне досконале знання англійської мови. Посібник допоможе ефективними методами повторити основні методи читання та аудіювання.

Посібник з англійської мови для дітей допоможе навчити малюків англійській мові в ігровій формі. Яскраві ілюстрації, зрозуміло поданий матеріал, сприяють легкому засвоєнню та вивченню нових слів. Використовується метод асоціативного запам'ятовування, що перетворює складний процес навчання у легку розвагу.

Для найкращого навчального процеса використовуються:

  • таблиці;
  • ілюстрації;
  • схеми;
  • цікаві ігри.

На нашому сайті можна придбати навчальний посібник з англійської мови для студентів. Книжка допоможе в найкоротші строки повторити та підтягнути потрібний рівень знань.

Англійська мова посібник з аудіювання: де можна придбати

В інтернет магазині пропонується розширений вибір посібників для поглибленого вивчення англійської мови. Knigovo надає приємні знижки при замовленні більше 10-ти одиниць.

Також у нас можна придбати посібники література для вивчення англійської мови, англійська для дітей.

Посібник для вивчення англійської мови дозволяє вивчити англійську мову без зайвих зусиль, не користуючись послугами репетиторів, та вільно спілкуватися з її носіями.

0
Ціна, грн
Автор
Серія