Складання процесуальних документів з цивільних, сімейних, житлових, земельних та трудових справ. Науково-практичний посібник 93382

93382
Складання процесуальних документів з цивільних, сімейних, житлових, земельних та трудових справ. Науково-практичний посібник - фото 1
Складання процесуальних документів з цивільних, сімейних, житлових, земельних та трудових справ. Науково-практичний посібник - фото 1
440,00 грн
10
44,00 грн
396,00 грн
396,00 грн 10

*може складатися зі всього асортименту сайту

3500 грн

Науково-практичний посібник «Складання процесуальних документів з цивільних, сімейних, житлових, земельних та трудових справ» містить в собі зразки позовних заяв та інших процесуальних документів, користуючись якими будь-яка зацікавлена особа матиме можливість самостійно підготувати та подати відповідне звернення до суду з метою захисту своїх порушених, невизнаних чи оспорюваних прав, свобод або інтересів.

Всі викладені у посібнику зразки процесуальних документів було підготовлено за матеріалами реальних судових справ (інформацію про учасників справи, їх персональні дані, назви судів, фабули справ та ідентифікуючі дані документів, поданих в якості доказів, змінено). Наведені позовні та інші заяви відображають найбільш поширені категорії цивільних спорів, вирішення яких найчастіше зустрічається в українському судочинстві.

В посібнику також містяться посилання на актуальні висновки Верховного Суду щодо правильного застосування норм права, які дадуть можливість до найточнішого застосування норм права та застосування правових аналогій та судової правотворчості при вирішенні виключних правових проблем, які забезпечують розвиток права.

Даний посібник буде корисним студентам, юристам-практикам, адвокатам, викладачам юридичних факультетів та пересічним громадянам.

НОВА ПОШТА - від 70 грн
УКРПОШТА - від 55 грн
КУР’ЄР (Нова пошта) - від 100 грн
mastercard
visa
cash
На "Складання процесуальних документів з цивільних, сімейних, житлових, земельних та трудових справ. Науково-практичний посібник" ще не залишали відгуки!

Станьте першими!
Популярні книги у категорії Правознавство
Кримінальний процес. Навчальний посібник до складання вступного випробування в магістратуру у форматі ЗНО
240,00 грн
Закон України "Про захист прав споживачів". Станом на 16.02.2024
60,00 грн
Бюджетний кодекс України. Остання редакція
100,00 грн
Кодекс України про адміністративні правопорушення. Остання редакція
170,00 грн
Підручник Основи правознавства 9 клас Нова програма Святокум Ранок
400,00 грн 380,00 грн