Навчальний посібник з розвитку усного мовлення Focus on speaking Розмовляємо англійською Рівні B1-B2 Авт: Лариса Давиденко Вид-во: Пiдручники i посiбники 111245

20
29,00 грн
*може складатися зі всього асортименту сайту
3500 грн
Навчальний посібник призначений для тих, хто прагне подолати «мовний бар?єр» і навчитися вільно спілкуватися англійською на повсякденні та актуальні теми. Видання охоплює 12 розділів із ключовою лексикою, корисними фразами, діалогами, комунікативними завданнями, мініобговореннями та проєктами. До посібника додається мультимедійний додаток з озвученням лексики та діалогів. Матеріал укладено відповідно до рівнів В1-B2 і сучасних освітніх програм.
Посібник стане у пригоді учням старших класів, студентам, слухачам мовних курсів і всім, хто хоче вдосконалити розмовну англійську.
Посібник стане у пригоді учням старших класів, студентам, слухачам мовних курсів і всім, хто хоче вдосконалити розмовну англійську.
- ISBN9789660744448
- Видавництво
- Автор
- ОбкладинкаМ'яка
- Категорія
- Формат170х200 мм
- Стор.128
- Рік видання2025
- Вік
- Мова
- Жанр
НОВА ПОШТА - від 70 грн
УКРПОШТА - від 55 грн
КУР’ЄР (Нова пошта) - від 100 грн
Популярні книги у категорії Посібники для самостійного вивчення Анлійської
Покупці також шукають Демонстраційні картки для вивчення Англійської
Станьте першими!