Підручники для 7 класу 2020

35 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Підручники для 7 класу 2020

У 2020 році до програми НУШ Міністерством освіти та науки України представлені підручники 7 клас за новою програмою. Нові підручники для 7 класу несуть в собі змістовність, конкретику, до тем представлені кольорові ілюстрації. Ціна підручників для 7 класу залежить від видавництва та палітурки, яка буває м'якою чи твердою.

До переліку предметів входять:

 1. Алгебра.

  Ця книга складена з 3 розділів. Вони містять 30 параграфів, кожен з них складається з диференційованих вправ. В кінці розділу надаються вправи для повторення. При підготовці до контрольної пропонують самостійну роботу, а також завдання для перевірки своїх умінь та знань. В самому кінці посібника надані вправи, які несуть підвищену складність, відповіді до деяких вправ. У рубриці «Цікаві задачі» учні зможуть перевірити свої знання та виконати досить цікаві та складні вправи.

 2. Українська література.

  В кожному з завдань після прочитаного твору учням буде рекомендовано:

  • відтворити прочитане;
  • проаналізувати зміст і особливості художнього твору;
  • творчо поміркувати над прочитаним.

  Усі мистецькі твори прищеплюють естетичний смак учням, прочитавши поезію, вони дістають емоційне задоволення. Усі твори, що пропоновані у підручнику з української літератури, мають цікавий сюжет, навчають поведінки у тій чи іншій ситуації, вони мають виховне значення, розширюють кругозір читача. Купити підручник 7 клас можна на нашому сайті.

 3. Інформатика.

  Підручник з інформатики вміщує корисний теоретичний матеріал та диференційовані за рівнем складності запитання і завдання. Для різноманітності запропоновані цікаві рубрики.У підручнику вміщено 9 практичних робіт, які викладач може використати для перевірки знань учня.

 4. Хімія.

  Підручник розраховано на 136 сторінок з викладанням українською мовою. У ньому представлено матеріал з таких розділів: «Початкові хімічні поняття», «Елементи Оксиген і Ферум. Прості речовини кисень і залізо». Для закріплення пройденого матеріалу запропоновано практичні роботи, лабораторні досліди, запитання, вправи, задачі, завдання для домашнього експерименту. Додатково для учнів, яких цікавить більше тема, рекомендовано переглянути додатковий матеріал для допитливих, словник хімічних термінів.

 5. Фізика.Складається підручник з 4 розділів, де учні будуть вивчати механічний рух, силу, енергію. В кінці теми запропоновані контрольні запитання для перевірки рівня знань, завдання на повторення, вправи.

Де вигідно придбати підручники 7 класу

Замовити підручники 7 клас з української мови, геометрії, географії, всесвітньої історії та історії України, німецької мови, можливо в інтернет-магазині Knigovo. Підручники 7 клас нова програма купити користувачам пропонується зі знижкою, яка розповсюджується від 10 одиниць товару. На сторінках нашого сайту розміщені товари для школи для 7 класу. Також запропоновано купити робочі зошити для 7 класу.