Підручники 6 клас Нова Програма

124 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Бібліотеки в сучасних школах можуть бути не забезпечені повною мірою навчальними матеріалами, зокрема й підручниками. Також важливо, щоб підручники відповідали новій навчальній програмі і були видані не пізніше 2014 р. Саме тоді з друку вийшли нові підручники для 6 класу, розроблені і затверджені Міністерством освіти і науки України. Тому навчання в школах повинно здійснюватися виключно за новими підручниками. Вся представлена в даному розділі література пройшла обов'язкову перевірку і має рекомендацію від МОНУ.

Якщо бібліотеки не забезпечені необхідною кількістю примірників, обов'язок придбати їх лягає на батьків. Інтернет-магазин «Кнігово» пропонує підручники, доступні для всіх, ціни практично прирівнюються до цін виробника. У нас ви зможете купити підручники для 6 класу та іншу навчальну літературу в будь-яких обсягах. При оптовому замовленні (на цілий клас) можна заощадити ще більше!

Оновлені книги 6 клас нова програма, купити які ви зможете у нас, розроблені для всього переліку предметів навчальної програми. Вони забезпечать якісну освіту, розвиток і вдосконалення знань за новими і звичними дисциплінами. Інформація подана максимально доступно, щоб дитині було цікаво і зрозуміло пізнавати нове.

Купуючи книги на 6 клас (нова програма) у нас, ви отримуєте наступні переваги:

  • актуальна навчальна література та методичний матеріал, затверджені на рівні міністерства;
  • вузькоспеціалізовані дефіцитні підручники для дисциплін, що викладають тільки в деяких школах;
  • підручники 6 клас (нова програма) різною мовою – російською, українською, а також іноземною;
  • підручники для шкіл з різним освітнім рівнем і ступенем заглибленості;
  • оповідання на англійській мові для дітей;
  • додаткові методичні матеріали – зошити, карти, таблиці, ГДЗ, а також посібники для вчителів і товари для школярів 6 класу.

У нашому асортименті ви знайдете все, що потрібно, в будь-який час року і доби. Оформлення замовлення легко здійснити онлайн. Ми гарантуємо оперативну доставку товарі по всій території України. У нас можна купити підручники 6 клас, ціна та якість яких вас приємно здивують. Ви можете замовити підручники в будь-якій кількості – як один примірник для особистого користування, так і цілий комплект для класу або всієї бібліотеки. Якщо у вас виникли питання, наші менеджери із задоволенням дадуть на них відповідь.

0
Ціна, грн
Автор
Рік видання