Підручники 5 клас НУШ

84 ПопулярніНедорогіДорогіНовинки

Повністю бути готовими до навчального процесу протягом року допоможуть підручники 5 клас за новою програмою. За ними приємно займатися, здобувати знання, навички. Діти навчаться висловлювати власні думки, системно і критично мислити, приймати правильні рішення.

Що входить в набір для 5 класу?

Оптом і в роздріб підручники 5 клас купити ви зможете від різних авторських колективів, асортимент підібраний оптимально для усіх типів навчальних закладів. Основні дисципліни – мови (українська, англійська, французька, німецька, російська), математика, інформатика, історія. Книги для 5 класу нова програма містять повноцінні розробки уроків, добре сплановані.

Посібники з прикладних мистецтв запропоновані відповідно до програми, рекомендованої МОН. Надіслати дітей в світ гармонії і краси допоможуть підручники для 5 класу, купити які зручно на сайті одним набором.

Серед них:

  • музика;
  • трудове навчання;
  • образотворче мистецтво.

Книги виконані з урахуванням віку, є обов'язковою частиною навчального процесу. З їх допомогою діти поринуть у світ творчості, проявлять ініціативність, зможуть конструктивно працювати.

Продукція відповідає сучасним стандартам реформи освіти, відрізняється вигідною для споживача вартістю. Ціна підручників для 5 класу нижче на 10-15%, ніж на ринку і в інших магазинах.

Переваги

Підручники затверджені на державному рівні. У декількох варіантах представлена англійська мова та математика. У створенні брали участь заслужені авторські колективи. У книгах є завдання для домашнього виконання, а також для спільного вирішення з учителем в ході уроку. Батьки можуть замовити книгу на 5 клас індивідуально своїй дитині.

Товари відповідають чинній навчальній програмі. Серед плюсів:

  • глянцева захоплююча обкладинка;
  • чіткий шрифт, зручний для сприйняття;
  • великі барвисті малюнки;
  • різноманітні додаткові поради;
  • відповідність психофізіологічним особливостям віку.

Щоб уникнути додаткових витрат, одночасно ви можете купити робочі зошити для 5 класу, а також атласи та карти, збірники для самостійних і контрольних робіт.

Якщо потрібна допомога, менеджер зв'яжеться з вами і допоможе з вибором тестових посібників, роздаткового матеріалу. Доставка проводиться по всій Україні протягом 1-3 днів.

У величезній кількості є товари для школярів 5 класу, які ви можете замовити он-лайн або по телефону. Замовлення можна зробити індивідуально або придбати товари на цілий клас.

0
Ціна, грн
Автор
Рік видання