Роздавальний матеріал з математики Усе для лічби Від 3 до 8 років 100 карток Світогляд 17674

17674
Роздавальний матеріал з математики Усе для лічби Від 3 до 8 років 100 карток Світогляд - фото 1
Роздавальний матеріал з математики Усе для лічби Від 3 до 8 років 100 карток Світогляд - фото 1
Роздавальний матеріал з математики Усе для лічби Від 3 до 8 років 100 карток Світогляд - фото 2
150,00 грн
15
22,50 грн
127,50 грн
127,50 грн 15

*може складатися зі всього асортименту сайту

3500 грн

 

Розповідальний матеріал з математики для дітей від 3 до 8 років в інтернет-магазині Кнігово

В інтернет-магазині Кнігово ви можете купити розповідальний матеріал з математики для дітей від 3 до 8 років. Цей товар складається з 100 карток зі світоглядом, які допоможуть вашій дитині легко засвоїти математичні знання.

Опис товару

Розповідальний матеріал з математики - це ідеальний інструмент для батьків, які хочуть допомогти своїй дитині засвоїти математичні знання в домашніх умовах. Цей товар містить 100 карток зі світоглядом, які розкривають основні концепції математики, такі як числа, форми, розмір, порівняння, геометричні фігури і т.д.

Кожна картка містить яскраві та привабливі ілюстрації, які допомагають дитині легко засвоїти нові знання. Крім того, світогляд на картках допомагає розвивати мислення та уяву дитини.

Розповідальний матеріал з математики підходить для дітей від 3 до 8 років. Він стане чудовим доповненням до навчального процесу в дитячому садку або початковій школі. Крім того, він допоможе батькам проводити цікаві та пізнавальні заняття зі своєю дитиною вдома.

Чому варто купити розповідальний матеріал з математики в Кнігово

Купуючи розповідальний матеріал з математики в інтернет-магазині Кнігово, ви можете бути впевнені в якості товару та швидкості доставки. Ми пропонуємо широкий вибір книг та навчальних матеріалів для дітей різного віку та рівня знань.

Крім того, у нас завжди актуальні ціни та пропозиції, а також можливість безкоштовної доставки при замовленні на певну суму. Ви можете зробити замовлення просто і швидко на нашому сайті, а наші менеджери зв'яжуться з вами, щоб узгодити деталі доставки та оплати.

Замовляйте розповідальний матеріал з математики в Кнігово прямо зараз

Не відкладайте покупку розповідального матеріалу з математики для дітей від 3 до 8 років. Замовляйте його в інтернет-магазині Кнігово вже сьогодні та забезпечте свою дитину цікавим та пізнавальним матеріалом для навчання математики.

Пропонуємо вам комплект роздавального матеріалу для занять з математики.

Він незамінний як у дитячому садку, так і в початкових класах школи, адже малятам для кращого засвоєння матеріалу дуже важлива наочність.

Складається з карток, які вироблені з твердого картону. Завдяки міцному матеріалу, ви зможете користуватися протягом тривалого часу.

За допомогою яскравих картинок можна зіставляти приклади та невеликі задачі, а також розвивати уяву й усне мовлення: описувати зображені предмети або ж складати за малюнками цікаві розповіді.

До набору входять:

  • 100 карток із зображенням:
  • цифр 30 шт. від 0 до 9,
  • знаків 12 шт.
  • множин 58 шт.
  • інструкція з прикладами завдань.
НОВА ПОШТА - від 70 грн
УКРПОШТА - від 55 грн
КУР’ЄР (Нова пошта) - від 100 грн
mastercard
visa
cash
На "Роздавальний матеріал з математики Усе для лічби Від 3 до 8 років 100 карток Світогляд" ще не залишали відгуки!

Станьте першими!